KLUB SPORTOWY OPATÓWEK

Terminarz


1 kolejka - 12.08.2017
16:00 Korona Pogoń Stawiszyn - Orzeł Mroczeń 0-6 
-- Leszek Nowak (6), Dariusz Luźniak (10), Marcin Górecki (40), Kamil Jurasik (50), Kamil Jurasik (65), Marcin Górecki (76),
1 kolejka - 13.08.2017
11:00 Piast Czekanów - Victoria Skarszew 5-2 
Kacper Grzmil (23), Mateusz Frąszczak (35 karny), Hubert Mesnerowicz (45), Damian Grzeszczyk (58), Hubert Mesnerowicz (60), -- Stanisław Walczyński (47), Grzegorz Maślak (81),
11:00 Victoria Laski - Pogoń Trębaczów 2-3 
Mateusz Płóciennik I (60), Mateusz Tuszyński (61 samobójcza), -- Karol Latusek (17), Tomasz Witek (40), Błażej Ostry (52),
11:00 Olimpia Brzeziny - GKS Żerków 2-4 
Dominik Marcinkowski (50 karny), Tomasz Kapałka (79), -- Bartosz Kornobis (24), Tomasz Zaremba (44), Bartosz Kornobis (54), Dawid Grzebyszak (61),
11:00 Raszkowianka Raszków - Astra Krotoszyn 0-0 
 
11:00 Piast Kobylin - Barycz Janków Przygodzki 3-1 
Mateusz Wachowiak I (17), Patryk Kamiński (46), Mateusz Wachowiak I (87), -- Tomasz Jasiórski (37),
1 kolejka - 19.11.2017
11:00 Stal Pleszew - KS Opatówek 1-1 
Michał Siuda (86 rożny), -- Mateusz Stefaniak (59),
13:00 Zefka Kobyla Góra - Zieloni Koźminek 2-0 
Mateusz Maciaczyk (40), Kacper Mądry (83),
2 kolejka - 15.08.2017
17:00 Zieloni Koźminek - Barycz Janków Przygodzki 0-1 
-- Tomasz Jasiórski (17),
16:00 Astra Krotoszyn - Stal Pleszew 2-0 
Mikołaj Marciniak (91), Tomasz Miedziński (93),
17:00 GKS Żerków - Raszkowianka Raszków 1-2 
Piotr Karcz (54), -- Patryk Adamski (65), Krzysztof Walczak I (84),
17:00 Pogoń Trębaczów - Olimpia Brzeziny 0-1 
-- Dominik Marcinkowski (3 karny),
17:00 Piast Czekanów - Victoria Laski 4-1 
Sebastian Smolarek (14), Hubert Mesnerowicz (22), Artur Kozica (77 samobójcza), Dawid Pietraszek (94), -- Arkadiusz Korpeta (3),
17:00 Orzeł Mroczeń - Piast Kobylin 1-3 
Marcin Górecki (57), -- Szymon Wosiek (16), Mateusz Olikiewicz (55 karny), Marcin Kurzawa (72 karny),
17:00 Victoria Skarszew - Korona Pogoń Stawiszyn 4-1 
Jakub Jóźwiak II (10), Jakub Jóźwiak II (21), Jakub Jóźwiak II (43), Jakub Jóźwiak II (92), -- Roman Gałązka (51 karny),
2 kolejka - 27.09.2017
16:30 KS Opatówek - Zefka Kobyla Góra 4-0
Mateusz Stefaniak (53), Mateusz Stefaniak (63), Mateusz Stefaniak (73), Przemysław Król (90),
3 kolejka - 20.08.2017
16:00 Victoria Laski - Victoria Skarszew 1-5 
Arkadiusz Korpeta (78), -- Jakub Jóźwiak II (30), Jakub Jóźwiak II (38), Grzegorz Maślak (65), Karol Kiełbik (79), Grzegorz Maślak (90),
11:00 Olimpia Brzeziny - Piast Czekanów 5-1 
Dominik Marcinkowski (20), Dominik Marcinkowski (65), Dominik Marcinkowski (82), Dominik Marcinkowski (85 karny), Krzysztof Olejnik I (88), -- Damian Grzeszczyk (92),
11:00 Raszkowianka Raszków - Pogoń Trębaczów 0-0 
 
11:00 Stal Pleszew - GKS Żerków 4-1 
Adrian Chojnacki (8 wolny), Adrian Chojnacki (16 wolny), Tomasz Zawada (65), Łukasz Jańczak (91), -- Artur Maciejowski (47 wolny),
16:00 Zefka Kobyla Góra - Astra Krotoszyn 2-2 
Dawid Ponitka (40), Dawid Ponitka (75), -- Mateusz Mizerny (50), Mikołaj Marciniak (56),
11:00 Barycz Janków Przygodzki - KS Opatówek 0-1 
-- Krzysztof Krysztofowicz (71),
16:00 Zieloni Koźminek - Orzeł Mroczeń 1-0 
Konrad Helt (14),
11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - Piast Kobylin 0-2 
-- Mateusz Olikiewicz (20), Mateusz Olikiewicz (60),
4 kolejka - 27.08.2017
11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - Zieloni Koźminek 2-0 
Mykola Zavatskiy (10), Bartosz Gronowski (81),
11:00 Victoria Skarszew - Piast Kobylin 2-2 
Jakub Jóźwiak II (20), Jakub Jóźwiak II (51), -- Patryk Kamiński (9), Mateusz Olikiewicz (10),
16:00 KS Opatówek - Orzeł Mroczeń 3-1 
Przemysław Król (30), Krzysztof Krysztofowicz (54), Patryk Tokarek (56), -- Kamil Jurasik (63),
15:00 Astra Krotoszyn - Barycz Janków Przygodzki 4-1 
Krzysztof Ratyński (15), Mateusz Mizerny (20), Paweł Kryś (76 karny), Łukasz Wawrocki (82 głową), -- Tomasz Jasiórski (68),
16:00 GKS Żerków - Zefka Kobyla Góra 0-5 
-- Piotr Nasiadek (10), Mateusz Maciaczyk (25), Mateusz Maciaczyk (60), Kamil Sieraczek (73), Maksym Góra (82),
11:00 Pogoń Trębaczów - Stal Pleszew 0-2 
-- Emil Poczta (34), Łukasz Bandosz (70),
11:00 Piast Czekanów - Raszkowianka Raszków 2-1 
Damian Grzeszczyk (58), Wojciech Kwieciński (90), -- Patryk Adamski (27),
16:00 Victoria Laski - Olimpia Brzeziny 0-0 
 
5 kolejka - 30.08.2017
18:00 Olimpia Brzeziny - Victoria Skarszew 1-2 
Krzysztof Olejnik I (63), -- Dariusz Pawlak (10), Jakub Jóźwiak II (20),
5 kolejka - 03.09.2017
16:00 KS Opatówek - Korona Pogoń Stawiszyn 4-0 
Dominik Tomczyński (18), Krzysztof Krysztofowicz (41), Mateusz Stefaniak (79), Krzysztof Krysztofowicz (83),
11:00 Raszkowianka Raszków - Victoria Laski 5-2 
Adam Potarzycki (22), Adam Potarzycki (48), Hubert Cegła (50 karny), Patryk Adamski (66), Patryk Dyczak (84), -- Arkadiusz Korpeta (7), Dmitro Andrieczko (86),
11:00 Stal Pleszew - Piast Czekanów 0-1 
-- Łukasz Adamczyk (93),
16:00 Zefka Kobyla Góra - Pogoń Trębaczów 3-0 
Dawid Ponitka (56), Miłosz Jędrzejewski (74), Piotr Nasiadek (78),
11:00 Barycz Janków Przygodzki - GKS Żerków 3-1 
Tomasz Jasiórski (6), Michał Janoś (16), Damian Grzegorowski (43), -- Adam Tłoczek (57),
16:00 Orzeł Mroczeń - Astra Krotoszyn 2-3 
Kamil Rabiega (14), Rafał Janicki I (17), -- Filip Oleśków (30), Krzysztof Ratyński (37), Mikołaj Marciniak (75),
16:00 Piast Kobylin - Zieloni Koźminek 3-0 
Mateusz Olikiewicz (45), Patryk Kamiński (75), Mateusz Olikiewicz (76),
6 kolejka - 09.09.2017
11:00 GKS Żerków - Orzeł Mroczeń 0-9 
-- Bartosz Moś (38), Marcin Górecki (43), Marcin Górecki (45), Marcin Górecki (71), Marcin Górecki (73), Marcin Górecki (79 karny), Kamil Jurasik (80), Marcin Górecki (86), Rafał Janicki I (90),
6 kolejka - 10.09.2017
11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - Astra Krotoszyn 2-3 
Mykola Zavatskiy (20), Mykola Zavatskiy (92), -- Filip Oleśków (1), Karol Krystek (35), Mateusz Mizerny (72),
16:00 KS Opatówek - Piast Kobylin 4-0 
Szymon Janik (16), Mateusz Stefaniak (24), Mateusz Spychalski (78 karny), Robert Lisiecki (85),
11:00 Pogoń Trębaczów - Barycz Janków Przygodzki 3-1 
Błażej Ostry (54), Błażej Ostry (75), Karol Latusek (87), -- Patryk Klawiński (45),
11:00 Piast Czekanów - Zefka Kobyla Góra 3-1 
Szymon Frąszczak (17), Damian Grzeszczyk (60 karny), Damian Grzeszczyk (87), -- Mateusz Maciaczyk (75),
16:00 Victoria Laski - Stal Pleszew 0-2 
-- Tomasz Zawada (33), Jakub Biadała (63),
11:00 Olimpia Brzeziny - Raszkowianka Raszków 1-1 
Dominik Marcinkowski (1 karny), -- Krzysztof Walczak I (18),
6 kolejka - 12.09.2017
18:00 Victoria Skarszew - Zieloni Koźminek 1-0 
Jakub Jóźwiak II (35),
7 kolejka - 16.09.2017
16:00 Orzeł Mroczeń - Pogoń Trębaczów 2-1 
Kamil Jurasik (11), Marcin Górecki (84), -- Błażej Ostry (24),
7 kolejka - 17.09.2017
11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - GKS Żerków 1-2 
Mykola Zavatskiy (33), -- Tobiasz Potocki (56), Hubert Grzebyszak (71),
11:00 Raszkowianka Raszków - Victoria Skarszew 2-1 
Patryk Adamski (65), Adam Potarzycki (84), -- Łukasz Miłek (92),
11:00 Olimpia Brzeziny - Stal Pleszew 2-1 
Daniel Jaśkiewicz (13 wolny), Dominik Marcinkowski (73 karny), -- Łukasz Jańczak (90),
16:00 Zefka Kobyla Góra - Victoria Laski 13-0 
Szymon Jędrzejewski (3), Piotr Nasiadek (10), Dawid Ponitka (27), Mikołaj Pinkiewicz (37), Mateusz Maciaczyk (40), Dawid Ponitka (49), Dawid Ponitka (53 karny), Szymon Jędrzejewski (55), Maksym Góra (65), Piotr Nasiadek (70), Kamil Sieraczek (75), Mateusz Maciaczyk (77), Dawid Ponitka (84),
11:00 Barycz Janków Przygodzki - Piast Czekanów 0-2 
-- Hubert Mesnerowicz (10), Kacper Grzmil (79),
16:00 Piast Kobylin - Astra Krotoszyn 0-1 
-- Mikołaj Marciniak (50),
16:00 Zieloni Koźminek - KS Opatówek 0-1 
-- Mateusz Stefaniak (87),
8 kolejka - 23.09.2017
16:00 Victoria Skarszew - KS Opatówek 1-1 
Stanisław Walczyński (20), -- Mateusz Stefaniak (35),
8 kolejka - 24.09.2017
11:00 Pogoń Trębaczów - Korona Pogoń Stawiszyn 2-2 
Błażej Ostry (20 karny), Błażej Ostry (80), -- Patryk Brajer (27), Mykola Zavatskiy (55),
15:00 Astra Krotoszyn - Zieloni Koźminek 3-1 
Paweł Kryś (2 karny), Filip Oleśków (5), Mateusz Mizerny (44), -- Konrad Helt (85),
16:00 GKS Żerków - Piast Kobylin 1-2 
Przemysław Kujawa (65), -- Mateusz Olikiewicz (9), Szymon Wosiek (34),
11:00 Piast Czekanów - Orzeł Mroczeń 0-3 
-- Marcin Górecki (12), Łukasz Gajewski (53), Dariusz Luźniak (77),
16:00 Victoria Laski - Barycz Janków Przygodzki 3-2 
Mateusz Płóciennik I (52), Mateusz Płóciennik I (70), Patryk Werner (92), -- Damian Grzegorowski (53), Tomasz Adamczyk II (86),
11:00 Olimpia Brzeziny - Zefka Kobyla Góra 2-4 
Jakub Kozłowski (15), Mikołaj Szlacheta (48), -- Dawid Ponitka (73 karny), Dawid Ponitka (79), Dawid Ponitka (87), Dawid Ponitka (90),
11:00 Raszkowianka Raszków - Stal Pleszew 0-1 
-- Bartosz Mazurek (44),
9 kolejka - 01.10.2017
11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - Piast Czekanów 1-5 
Mykola Zavatskiy (45), -- Dawid Kubera (12), Sebastian Smolarek (15), Damian Grzeszczyk (20), Arkadiusz Cierpka (90), Daniel Zębski (93),
11:00 Stal Pleszew - Victoria Skarszew 2-1 
Emil Poczta (53), Karol Kiełbik (58 samobójcza), -- Jakub Jóźwiak II (70),
15:30 Zefka Kobyla Góra - Raszkowianka Raszków 6-1 
Piotr Nasiadek (12), Mateusz Maciaczyk (18), Dawid Ponitka (31), Piotr Mikuła (56 samobójcza), Piotr Nasiadek (60), Jakub Izydorski (73), -- Patryk Poprawa (83),
11:00 Barycz Janków Przygodzki - Olimpia Brzeziny 0-1 
-- Adriaqn Czajka I (13),
15:30 Orzeł Mroczeń - Victoria Laski 6-0 
Marcin Górecki (11), Kamil Jurasik (27), Kamil Jurasik (49), Łukasz Gajewski (58), Marcin Górecki (72), Marcin Górecki (88),
15:30 Piast Kobylin - Pogoń Trębaczów 3-0 
Szymon Wosiek (48), Jakub Pośpiech (66), Patryk Kamiński (78),
15:30 Zieloni Koźminek - GKS Żerków 5-1 
Robert Rzempowski (20), Piotr Skotowski (40), Jacek Paczkowski (70), Konrad Helt (72), Tomasz Nerka (79), -- Przemysław Kujawa (60),
13:00 KS Opatówek - Astra Krotoszyn 1-0 
Krzysztof Krysztofowicz (53),
10 kolejka - 08.10.2017
15:00 Victoria Laski - Korona Pogoń Stawiszyn 1-5 
Mateusz Płóciennik I (78), -- Patryk Brajer (4), Patryk Brajer (29), Mykola Zavatskiy (46), Mateusz Majchrzak (79), Mykola Zavatskiy (88),
11:00 Victoria Skarszew - Astra Krotoszyn 2-2 
Jakub Jóźwiak II (40), Jakub Jóźwiak II (45), -- Mateusz Mizerny (62 wolny), Karol Krystek (80 głową),
15:00 GKS Żerków - KS Opatówek 0-3 
-- Mateusz Spychalski (29 karny), Przemysław Król (33), Krzysztof Krysztofowicz (83),
11:00 Pogoń Trębaczów - Zieloni Koźminek 5-1 
Karol Latusek (30 karny), Mateusz Jendryca (55), Mateusz Jendryca (70), Mateusz Jendryca (75), Błażej Ostry (80), -- Jacek Paczkowski (26 wolny),
11:00 Piast Czekanów - Piast Kobylin 2-2 
Dawid Kubera (41), Łukasz Adamczyk (80), -- Jakub Szymanowski (11), Dominik Snela (89),
11:00 Raszkowianka Raszków - Barycz Janków Przygodzki 2-0 
Piotr Maciejewski I (55), Konrad Fórmański (62),
11:00 Stal Pleszew - Zefka Kobyla Góra 1-1 
Jakub Biadała (46), -- Łukasz Woźny (71),
10 kolejka - 18.11.2017
14:00 Olimpia Brzeziny - Orzeł Mroczeń 0-4 
w pierwotnym terminie (08 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
-- Marcin Górecki (8), Rafał Janicki I (47), Marcin Górecki (65 karny), Marcin Górecki (80),
11 kolejka - 15.10.2017
11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - Olimpia Brzeziny 1-0 
Patryk Brajer (65),
11:00 Barycz Janków Przygodzki - Stal Pleszew 1-0 
Tomasz Jasiórski (42 karny),
15:00 Orzeł Mroczeń - Raszkowianka Raszków 4-1 
Marcin Górecki (28), Marcin Górecki (52), Łukasz Gajewski (70), Marcin Górecki (83), -- Patryk Adamski (2),
15:00 Piast Kobylin - Victoria Laski 4-1 
Mateusz Olikiewicz (8), Patryk Kamiński (16), Dominik Snela (33 karny), Mateusz Wachowiak I (55), -- Michał Pietras I (46),
15:00 Zieloni Koźminek - Piast Czekanów 3-1 
Damian Kwaśniewski (7), Wojciech Kranc (23), Konrad Helt (55 karny), -- Damian Grzeszczyk (60),
15:00 KS Opatówek - Pogoń Trębaczów 4-0 
Kacper Rybka (13), Krzysztof Krysztofowicz (14), Mateusz Stefaniak (25), Przemysław Król (26),
15:00 Astra Krotoszyn - GKS Żerków 3-0 
Krzysztof Ratyński (30), Mikołaj Marciniak (89), Dominik Piwowar (90),
11 kolejka - 11.03.2018
15:00 Zefka Kobyla Góra - Victoria Skarszew 3-1
Piotr Nasiadek (32), Dawid Ponitka (75), Fabian Ponitka (85), -- Patryk Jóźwiak (4),
12 kolejka - 22.10.2017
11:00 Raszkowianka Raszków - Korona Pogoń Stawiszyn 4-5 
Patryk Adamski (67), Adam Potarzycki (78), Krzysztof Walczak I (87), Hubert Cegła (90), -- Patryk Brajer (11), Mykola Zavatskiy (34), Patryk Brajer (39), Mykola Zavatskiy (41), Sebastian Przybył (44),
11:00 Victoria Skarszew - GKS Żerków 6-1 
Stanisław Walczyński (3), Patryk Jóźwiak (18), Łukasz Miłek (20), Patryk Jóźwiak (48), Patryk Jóźwiak (82), Jakub Jóźwiak II (87), -- Tomasz Zaremba (76),
11:00 Pogoń Trębaczów - Astra Krotoszyn 2-1 
Karol Krystek (18 samobójcza), Błażej Ostry (80), -- Mikołaj Marciniak (42),
11:00 Piast Czekanów - KS Opatówek 1-3 
Szymon Frąszczak (28), -- Krzysztof Krysztofowicz (51), Mateusz Stefaniak (57), Krzysztof Krysztofowicz (79),
15:00 Victoria Laski - Zieloni Koźminek 3-5 
Hubert Bryza (34), Hubert Bryza (53), Arkadiusz Korpeta (69), -- Konrad Helt (12), Maciej Przybylski (15), Adam Leśniewski (29), Konrad Helt (52), Konrad Helt (73 karny),
11:00 Olimpia Brzeziny - Piast Kobylin 0-3 
-- Krystian Jędzrzejak (52), Patryk Kamiński (57), Mateusz Olikiewicz (67),
11:00 Stal Pleszew - Orzeł Mroczeń 1-0 
Emil Poczta (24),
15:00 Zefka Kobyla Góra - Barycz Janków Przygodzki 2-2 
Dawid Ponitka (28), Łukasz Lewandowski (89 samobójcza), -- Tomasz Adamczyk II (29), Damian Grzegorowski (67),
13 kolejka - 28.10.2017
14:00 Orzeł Mroczeń - Zefka Kobyla Góra 1-0 
Rafał Janicki I (3),
13 kolejka - 29.10.2017
11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - Stal Pleszew 1-1 
Mykola Zavatskiy (39), -- Tomasz Zawada (25),
11:00 Barycz Janków Przygodzki - Victoria Skarszew 2-1 
Michał Janoś (13), Damian Grzegorowski (40), -- Łukasz Miłek (79),
14:30 Piast Kobylin - Raszkowianka Raszków 4-1 
Dominik Snela (20), Dominik Snela (38), Szymon Wosiek (78), Patryk Kamiński (91), -- Adam Potarzycki (84),
11:00 Zieloni Koźminek - Olimpia Brzeziny 2-0 
Wojciech Kranc (13), Bartosz Kaźmierczak II (85),
14:30 KS Opatówek - Victoria Laski 4-1 
Dominik Tomczyński (34), Mateusz Stefaniak (43), Mateusz Spychalski (66 karny), Mateusz Spychalski (70), -- Mateusz Płóciennik I (75),
14:30 GKS Żerków - Pogoń Trębaczów 1-2 
Bartosz Kornobis (55), -- Marian Grądys (23), Mateusz Jendryca (85),
13 kolejka - 19.11.2017
13:00 Astra Krotoszyn - Piast Czekanów 1-1 
Spotkanie odwołane ze względu na warunki atmosferyczne i zalane boisko
Mikołaj Marciniak (28), -- Hubert Mesnerowicz (43),
14 kolejka - 04.11.2017
14:00 Orzeł Mroczeń - Barycz Janków Przygodzki 2-2 
Marcin Górecki (45), Marcin Górecki (75), -- Dawid Płaczek I (24), Tomasz Adamczyk II (80),
14 kolejka - 05.11.2017
11:00 Victoria Skarszew - Pogoń Trębaczów 3-3 
Jakub Jóźwiak II (3), Jakub Jóźwiak II (79), Grzegorz Maślak (87), -- Mateusz Jendryca (10), Błażej Ostry (25), Mateusz Jendryca (44),
11:00 Piast Czekanów - GKS Żerków 10-1 
Hubert Mesnerowicz (8), Hubert Mesnerowicz (11), Sebastian Smolarek (21), Dawid Kubera (26), Hubert Mesnerowicz (41), Sebastian Smolarek (50), Hubert Mesnerowicz (53), Sebastian Smolarek (54), Dawid Kubera (59), Hubert Mesnerowicz (89), -- Kacper Hetamańczyk (66),
14:00 Victoria Laski - Astra Krotoszyn 3-4 
Łukasz Mońka (51), Michał Pietras I (54), Jakub Nowak III (59), -- Mikołaj Marciniak (48), Mikołaj Marciniak (60), Krzysztof Ratyński (75), Mikołaj Marciniak (90),
11:00 Olimpia Brzeziny - KS Opatówek 1-5 
Kacper Majs (52), -- Sylwester Biniaszczyk (32), Szymon Janik (59), Mateusz Stefaniak (75), Krzysztof Krysztofowicz (90), Krzysztof Krysztofowicz (92),
11:00 Raszkowianka Raszków - Zieloni Koźminek 5-4 
Szymon Nowicki II (43), Piotr Walczak (53), Adam Potarzycki (61), Patryk Adamski (79), Szymon Nowicki II (82), -- Piotr Skotowski (3), Konrad Helt (8 karny), Konrad Helt (19), Wojciech Kranc (33),
11:00 Stal Pleszew - Piast Kobylin 1-0 
Łukasz Jańczak (77),
14:00 Zefka Kobyla Góra - Korona Pogoń Stawiszyn 1-0 
Maksym Góra (39),
15 kolejka - 11.11.2017
11:00 Pogoń Trębaczów - Piast Czekanów 1-2 
Mateusz Jendryca (37), -- Jakub Wietrzykowski (35), Hubert Mesnerowicz (75),
15 kolejka - 12.11.2017
14:00 Orzeł Mroczeń - Victoria Skarszew 3-0 
Łukasz Gajewski (74), Marcin Górecki (78), Marcin Górecki (85 karny),
14:00 Piast Kobylin - Zefka Kobyla Góra 3-0 
Jakub Szymanowski (21), Dominik Snela (26), Adam Kurzawa (53),
14:00 Zieloni Koźminek - Stal Pleszew 2-0 
Piotr Skotowski (4), Bartosz Kaźmierczak II (72 karny),
14:00 KS Opatówek - Raszkowianka Raszków 1-0 
Mateusz Spychalski (92),
14:00 Astra Krotoszyn - Olimpia Brzeziny 5-0 
Mikołaj Marciniak (11), Mikołaj Marciniak (38), Mikołaj Marciniak (62), Mikołaj Marciniak (71), Mikołaj Marciniak (90),
14:00 GKS Żerków - Victoria Laski 2-0 
Bartosz Kornobis (7), Tobiasz Potocki (90 karny),
11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - Barycz Janków Przygodzki 0-1 
-- Tomasz Jasiórski (46),
16 kolejka - 30.05.2018
18:00 KS Opatówek - Stal Pleszew 4-0 
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Krzysztof Krysztofowicz (11), Mateusz Spychalski (56 karny), Mateusz Stefaniak (68 karny), Mateusz Stefaniak (69),
16 kolejka - 31.05.2018
11:00 Barycz Janków Przygodzki - Piast Kobylin 1-2 
w pierwotnym terminie (18 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tomasz Jasiórski (90 karny), -- Maciej Wachowiak (19), Mateusz Wachowiak I (89),
11:00 Orzeł Mroczeń - Korona Pogoń Stawiszyn 3-1 
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Marcin Górecki (13), Łukasz Gajewski (38), Łukasz Gajewski (39), -- Patryk Brajer (88),
11:00 Victoria Skarszew - Piast Czekanów 0-3 
w pierwotnym terminie (18 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
-- Hubert Mesnerowicz (1), Kacper Grzmil (79), Mariusz Dolny (80),
11:00 Pogoń Trębaczów - Victoria Laski 4-0 
w pierwotnym terminie (18 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błażej Ostry (43), Błażej Ostry (60), Bartosz Bęś (75), Eryk Bartkowiak (85),
11:00 GKS Żerków - Olimpia Brzeziny 1-0 
w pierwotnym terminie (18 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Marcin Jujka (60),
12:30 Astra Krotoszyn - Raszkowianka Raszków 2-0 
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hubert Cegła (44 samobójcza), Kamil Czołnik (89),
16:00 Zieloni Koźminek - Zefka Kobyla Góra 0-3 
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
-- Miłosz Jędrzejewski (31), Piotr Nasiadek (87), Maciej Kala (90),
17 kolejka - 25.03.2018
14:00 Piast Kobylin - Orzeł Mroczeń 0-2 
-- Bartosz Moś (30), Kamil Rabiega (88),
16:00 Zefka Kobyla Góra - KS Opatówek 1-5 
Dawid Ponitka (75), -- Mateusz Stefaniak (11), Krzysztof Krysztofowicz (24), Mateusz Spychalski (36 karny), Mateusz Stefaniak (39), Mateusz Stefaniak (55),
17 kolejka - 18.04.2018
17:00 Korona Pogoń Stawiszyn - Victoria Skarszew 1-1 
w pierwotnym terminie (25 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mykola Zavatskiy (27), -- Jakub Jóźwiak II (52),
17:00 Barycz Janków Przygodzki - Zieloni Koźminek 1-3 
w pierwotnym terminie (25 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tomasz Adamczyk II (37), -- Bartosz Kaźmierczak II (52), Bartosz Kaźmierczak II (67), Piotr Skotowski (77),
17:00 Stal Pleszew - Astra Krotoszyn 1-2 
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bartosz Cierniewski (38), -- Jędrzej Paczków (60), Krzysztof Ratyński (78),
17:00 Olimpia Brzeziny - Pogoń Trębaczów 1-3 
w pierwotnym terminie (25 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
-- Patryk Łydka (50), Błażej Ostry (75 wolny),
17:30 Victoria Laski - Piast Czekanów 0-4 
w pierwotnym terminie (25 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
-- Eryk Leśnierowski (55), Sebastian Smolarek (58), Hubert Mesnerowicz (60), Hubert Mesnerowicz (91),
17:00 Raszkowianka Raszków - GKS Żerków 4-1 
w pierwotnym terminie (25 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Szymon Nowicki II (58), Patryk Adamski (62), Patryk Adamski (67), Damian Rogalka (79), -- Tobiasz Potocki (77),
18 kolejka - 31.03.2018
11:00 Orzeł Mroczeń - Zieloni Koźminek 2-0 
Kamil Jurasik (30), Marcin Górecki (66),
11:00 Victoria Skarszew - Victoria Laski 2-2 
Łukasz Mońka (45 samobójcza), Jakub Jóźwiak II (48), -- Mateusz Płóciennik I (47 karny), Hubert Bryza (62),
11:00 Piast Czekanów - Olimpia Brzeziny 1-1 
Kacper Grzmil (53), -- Grzegorz Kuświk I (78),
11:00 Pogoń Trębaczów - Raszkowianka Raszków 1-4 
Łukasz Kromka (30), -- Patryk Adamski (55), Piotr Mikuła (70), Patryk Adamski (75), Dawid Fórmański (83),
17:00 GKS Żerków - Stal Pleszew 1-0 
spotkanie odbędzie się na sztucznej murawie w Jarocinie, z uwagi na zły stan murawy w Żerkowie
Przemysław Rzepka (77),
11:00 Astra Krotoszyn - Zefka Kobyla Góra 3-1 
Arkadiusz Kuświk (42), Jędrzej Paczków (60), Kacper Kuźnicki (72), -- Mateusz Maciaczyk (78 karny),
12:00 KS Opatówek - Barycz Janków Przygodzki 6-0 
Mateusz Spychalski (10), Szymon Janik (16), Przemysław Król (31), Krzysztof Krysztofowicz (31), Mateusz Stefaniak (57), Mateusz Spychalski (68),
11:00 Piast Kobylin - Korona Pogoń Stawiszyn 1-1 
Mateusz Wachowiak I (65), -- Dominik Snela (33 samobójcza),
19 kolejka - 08.04.2018
16:00 Zieloni Koźminek - Korona Pogoń Stawiszyn 3-0 
Jakub Marszał (20 wolny), Konrad Helt (64), Bartosz Kaźmierczak II (69),
16:00 Piast Kobylin - Victoria Skarszew 1-1 
Mateusz Wachowiak I (40), -- Jakub Jóźwiak II (60),
16:00 Orzeł Mroczeń - KS Opatówek 2-1 
Bartosz Moś (53), Marcin Górecki (74 karny), -- Mateusz Stefaniak (57),
11:00 Barycz Janków Przygodzki - Astra Krotoszyn 1-2 
Tomasz Adamczyk II (77), -- Mateusz Mizerny (5), Szymon Juszczak I (82),
16:00 Zefka Kobyla Góra - GKS Żerków 0-0 
 
15:00 Stal Pleszew - Pogoń Trębaczów 2-0 
Tomasz Kapałka (25), Adam Wojciechowski (29 karny),
11:00 Raszkowianka Raszków - Piast Czekanów 3-2 
Patryk Adamski (10), Krzysztof Walczak I (42), Hubert Cegła (81 karny), -- Hubert Mesnerowicz (29), Krzysztof Zydorek (49),
11:00 Olimpia Brzeziny - Victoria Laski 1-1 
Adrian Jasiński (60), -- Patryk Werner (78),
20 kolejka - 14.04.2018
16:00 Victoria Skarszew - Olimpia Brzeziny 4-1 
Jakub Jóźwiak II (20), Jakub Jóźwiak II (79), Jakub Jóźwiak II (82), Jakub Jóźwiak II (89), -- Grzegorz Kuświk I (36),
20 kolejka - 15.04.2018
11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - KS Opatówek 0-2 
-- Przemysław Król (19), Krzysztof Krysztofowicz (43),
16:00 Victoria Laski - Raszkowianka Raszków 0-1 
-- Szymon Nowicki II (36),
11:00 Piast Czekanów - Stal Pleszew 0-1 
-- Mateusz Raczyk (88),
11:00 Pogoń Trębaczów - Zefka Kobyla Góra 2-4 
Błażej Ostry (42), Błażej Ostry (73), -- Karol Ogrodniczak (5), Szymon Jędrzejewski (50), Kacper Mądry (61), Dawid Ponitka (65),
12:00 GKS Żerków - Barycz Janków Przygodzki 0-1 
-- Tomasz Jasiórski (53),
15:00 Astra Krotoszyn - Orzeł Mroczeń 0-1 
-- Łukasz Gajewski (65),
16:00 Zieloni Koźminek - Piast Kobylin 0-3 
-- Patryk Kamiński (22), Tomasz Kokot (66), Michał Rejek (83),
21 kolejka - 22.04.2018
15:00 Astra Krotoszyn - Korona Pogoń Stawiszyn 3-0 
walkower, drużyna gośc stawiła się na mecz w siedmiu zawodników i w 25' zeszła z boiska
Mateusz Mizerny (5), Oliwier Kuszaj (15), Jędrzej Paczków (17),
16:00 Zieloni Koźminek - Victoria Skarszew 5-0
Konrad Helt (41), Adrian Rembiszewski (43), Konrad Helt (60), Piotr Skotowski (63), Damian Kwaśniewski (88),
16:00 Piast Kobylin - KS Opatówek 1-2 
Tomasz Kokot (24), -- Mateusz Stefaniak (17), Mateusz Stefaniak (95),
16:00 Orzeł Mroczeń - GKS Żerków 7-1 
Łukasz Gajewski (19), Leszek Nowak (21), Kamil Rabiega (40), Marcin Górecki (43), Rafał Janicki I (56), Daniel Przybót (70), Marcin Grądowy (88), -- Przemysław Kujawa (76),
11:00 Barycz Janków Przygodzki - Pogoń Trębaczów 3-1 
Tomasz Adamczyk II (51), Mateusz Bąk (75), Tomasz Adamczyk II (80), -- Błażej Ostry (40),
16:00 Zefka Kobyla Góra - Piast Czekanów 0-1 
-- Krzysztof Zydorek (47),
15:00 Stal Pleszew - Victoria Laski 8-1 
Bartosz Cierniewski (22), Tomasz Kapałka (35), Adam Wojciechowski (42), Jakub Biadała (47), Emil Poczta (54), Miłosz Białas (65), Bartosz Mazurek (71), Jakub Biadała (77), -- Artur Kozica (58),
11:00 Raszkowianka Raszków - Olimpia Brzeziny 5-0 
Piotr Duczkowski (14), Patryk Adamski (19), Patryk Adamski (23), Krzysztof Walczak I (68), Patryk Adamski (73),
22 kolejka - 29.04.2018
15:00 Stal Pleszew - Olimpia Brzeziny 3-0 
Jakub Biadała (24), Tomasz Kapałka (37), Emil Poczta (87 karny),
11:00 Victoria Skarszew - Raszkowianka Raszków 4-1 
Patryk Jóźwiak (5), Patryk Jóźwiak (14), Jakub Jóźwiak II (61), Jakub Jóźwiak II (72), -- Patryk Adamski (86),
16:00 Victoria Laski - Zefka Kobyla Góra 1-5 
Mateusz Płóciennik I (85), -- Kacper Mądry (3), Fabian Ponitka (35), Kacper Mądry (59), Mateusz Maciaczyk (72), Maksym Góra (75),
11:00 Piast Czekanów - Barycz Janków Przygodzki 2-1 
Hubert Mesnerowicz (46), Łukasz Adamczyk (75), Mariusz Dolny (82), -- Tomasz Jasiórski (81),
11:00 Pogoń Trębaczów - Orzeł Mroczeń 1-2 
Błażej Ostry (70), -- Kamil Rabiega (26), Marcin Górecki (47),
11:00 GKS Żerków - Korona Pogoń Stawiszyn 0-3 
-- Mykola Zavatskiy (40), Mykola Zavatskiy (73), Mykola Zavatskiy (86),
15:00 Astra Krotoszyn - Piast Kobylin 0-2 
-- Patryk Kamiński (65), Tomasz Kokot (70),
16:00 KS Opatówek - Zieloni Koźminek 4-0 
Mateusz Stefaniak (11), Mateusz Stefaniak (38), Paweł Zdun (45), Mateusz Spychalski (73 karny),
23 kolejka - 02.05.2018
17:00 Stal Pleszew - Raszkowianka Raszków 0-1 
-- Patryk Adamski (91),
23 kolejka - 03.05.2018
16:00 KS Opatówek - Victoria Skarszew 3-0 
Mateusz Spychalski (15), Krzysztof Krysztofowicz (53), Przemysław Król (79),
16:00 Zieloni Koźminek - Astra Krotoszyn 3-3 
Marcin Gaweł II (14), Szymon Rembiszewski (32), Mikołaj Jakubowski (80), -- Krzysztof Ratyński (17), Karol Krystek (27), Mateusz Mizerny (63),
16:00 Piast Kobylin - GKS Żerków 6-0 
Tomasz Kokot (15), Mateusz Wachowiak I (23), Kamil Kubiak (30), Kamil Kubiak (38), Szymon Wosiek (39), Patryk Kamiński (67),
11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - Pogoń Trębaczów 4-1 
Mykola Zavatskiy (21), Patryk Brajer (29), Mykola Zavatskiy (51), Kacper Różański (89), -- Błażej Ostry (43),
16:00 Orzeł Mroczeń - Piast Czekanów 2-1 
Mariusz Bednarek (4), Kamil Rabiega (62), -- Krzysztof Zydorek (34),
11:00 Barycz Janków Przygodzki - Victoria Laski 8-2 
Tomasz Adamczyk II (20), Dawid Płaczek I (30), Damian Grzegorowski (32), Tomasz Jasiórski (44), Dawid Płaczek I (48), Tomasz Adamczyk II (56), Tomasz Adamczyk II (62), Michał Janoś (70), -- Mateusz Płóciennik I (9), Hubert Bryza (85),
16:00 Zefka Kobyla Góra - Olimpia Brzeziny 0-2 
-- Marcin Wieczorek (37), Dominik Marcinkowski (79),
24 kolejka - 06.05.2018
11:00 Victoria Skarszew - Stal Pleszew 0-3 
-- Bartosz Cierniewski (40), Michał Kozłowski I (60), Bartosz Mazurek (86),
11:00 Raszkowianka Raszków - Zefka Kobyla Góra 6-0 
Patryk Adamski (13), Patryk Adamski (15), Patryk Adamski (32), Hubert Cegła (54 karny), Piotr Maciejewski I (56), Patryk Adamski (61),
11:00 Olimpia Brzeziny - Barycz Janków Przygodzki 4-2 
Bartosz Jasiński (28), Damian Wieczorek (62), Bartosz Jasiński (86), Marcin Wieczorek (90), -- Tomasz Jasiórski (44 karny), Damian Grzegorowski (91),
16:00 Victoria Laski - Orzeł Mroczeń 0-3 
-- Łukasz Gajewski (30), Marcin Górecki (35 karny), Marcin Grądowy (86),
11:00 Piast Czekanów - Korona Pogoń Stawiszyn 2-3 
Eryk Leśnierowski (23), Hubert Mesnerowicz (46), -- Mykola Zavatskiy (43 rożny), Roman Gałązka (68 wolny), Mykola Zavatskiy (76),
11:00 Pogoń Trębaczów - Piast Kobylin 1-0 
Błażej Ostry (90),
12:00 GKS Żerków - Zieloni Koźminek 0-1
-- Bartosz Kaźmierczak II (70 wolny),
15:00 Astra Krotoszyn - KS Opatówek 2-1 
Krzysztof Ratyński (57), Adam Adamski (88), -- Mateusz Stefaniak (16),
25 kolejka - 12.05.2018
16:30 Astra Krotoszyn - Victoria Skarszew 3-1 
Karol Krystek (63), Krzysztof Ratyński (65), Dominik Piwowar (90), -- Jakub Jóźwiak II (14),
16:00 Zieloni Koźminek - Pogoń Trębaczów 2-1 
Bartosz Kaźmierczak II (58), Paweł Wątrobski (70), -- Adam Potoniec (86),
25 kolejka - 13.05.2018
16:00 KS Opatówek - GKS Żerków 4-0 
Krzysztof Krysztofowicz (7), Kacper Rybka (34), Szymon Janik (36), Paweł Zdun (71),
14:00 Piast Kobylin - Piast Czekanów 3-0 
Marcin Kurzawa (38 wolny), Mateusz Wachowiak I (50), Tomasz Kokot (65),
11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - Victoria Laski 3-2 
Mykola Zavatskiy (18 karny), Mykola Zavatskiy (31), Mykola Zavatskiy (60), -- Hubert Bryza (83), Arkadiusz Korpeta (87 karny),
16:00 Orzeł Mroczeń - Olimpia Brzeziny 3-0 
Dariusz Luźniak (6), Wiktor Łuczak I (22), Łukasz Gajewski (30),
11:00 Barycz Janków Przygodzki - Raszkowianka Raszków 0-0 
 
16:00 Zefka Kobyla Góra - Stal Pleszew 0-2 
-- Mateusz Raczyk (55), Maciej Gierczyk (87),
26 kolejka - 19.05.2018
17:00 Olimpia Brzeziny - Korona Pogoń Stawiszyn 1-2 
Daniel Puchała (34), -- Roman Gałązka (38), Adam Guźniczak (94),
16:00 Victoria Laski - Piast Kobylin 0-3 
-- Jakub Szymanowski (34), Patryk Werner (40 samobójcza), Szymon Wosiek (71),
26 kolejka - 20.05.2018
11:00 Victoria Skarszew - Zefka Kobyla Góra 3-1 
Patryk Jóźwiak (28), Jakub Jóźwiak II (54), Bartosz Gliński (79), -- Piotr Nasiadek (18),
15:00 Stal Pleszew - Barycz Janków Przygodzki 1-2 
Emil Poczta (74), -- Piotr Kasprzyk (85 wolny), Michał Janoś (91),
11:00 Raszkowianka Raszków - Orzeł Mroczeń 2-3 
Szymon Nowicki II (17), Piotr Mikuła (32), -- Marcin Górecki (4 karny), Marcin Górecki (39 karny), Kamil Jurasik (90),
10:00 Piast Czekanów - Zieloni Koźminek 2-1 
Sebastian Smolarek (53), Eryk Leśnierowski (71), -- Bartosz Kaźmierczak II (60),
11:00 Pogoń Trębaczów - KS Opatówek 0-3 
-- Bartosz Bęś (55 samobójcza), Krzysztof Krysztofowicz (58), Dominik Tomczyński (68),
12:00 GKS Żerków - Astra Krotoszyn 0-1
-- Jędrzej Paczków (35),
27 kolejka - 26.05.2018
17:00 Korona Pogoń Stawiszyn - Raszkowianka Raszków 1-4 
Kacper Różański (30), -- Patryk Adamski (9), Patryk Adamski (12), Patryk Adamski (24), Piotr Duczkowski (34),
27 kolejka - 27.05.2018
11:00 GKS Żerków - Victoria Skarszew 2-1
Przemysław Kujawa (36), Marcin Jujka (81), -- Bartosz Gliński (47),
15:00 Astra Krotoszyn - Pogoń Trębaczów 5-0 
Kamil Czołnik (10), Karol Krystek (23), Oliwier Kuszaj (43), Łukasz Wawrocki (47 wolny), Jędrzej Paczków (60),
16:00 KS Opatówek - Piast Czekanów 2-0 
Mateusz Spychalski (22), Mateusz Stefaniak (47),
16:00 Zieloni Koźminek - Victoria Laski 3-0 
walkower, drużyna gości zrezygnowała z rozegrania spotkania
 
16:00 Piast Kobylin - Olimpia Brzeziny 6-0 
Patryk Kamiński (2), Kamil Kubiak (4), Jakub Szymanowski (12), Jakub Szymanowski (18), Marcin Kurzawa (38), Eryk Jędrzejak (66),
16:00 Orzeł Mroczeń - Stal Pleszew 0-1 
-- Bartosz Cierniewski (48 głową),
11:00 Barycz Janków Przygodzki - Zefka Kobyla Góra 1-1 
Mikołaj Czekalski (83), -- Szymon Jędrzejewski (75),
28 kolejka - 02.06.2018
17:00 Victoria Laski - KS Opatówek 1-0 
Karol Ozdoba (64),
28 kolejka - 03.06.2018
11:00 Victoria Skarszew - Barycz Janków Przygodzki 1-1 
Robert Kaźmierczak (2), -- Tomasz Adamczyk II (78),
16:00 Zefka Kobyla Góra - Orzeł Mroczeń 0-1 
-- Wiktor Łuczak I (40),
15:00 Stal Pleszew - Korona Pogoń Stawiszyn 0-0 
 
11:00 Raszkowianka Raszków - Piast Kobylin 0-1 
-- Szymon Wosiek (32 karny),
11:00 Olimpia Brzeziny - Zieloni Koźminek 1-1 
Marcin Wieczorek (50), -- Konrad Helt (86),
11:00 Piast Czekanów - Astra Krotoszyn 1-1 
Kacper Grzmil (55), -- Mateusz Mizerny (22),
11:00 Pogoń Trębaczów - GKS Żerków 5-3 
Patryk Ignasiak (5), Błażej Ostry (52), Bartosz Bęś (62), Tomasz Domagała I (70), Bartosz Bęś (90), -- Tomasz Zaremba (17), Marcin Jujka (50), Michał Rzepa (58),
29 kolejka - 09.06.2018
17:00 Zieloni Koźminek - Raszkowianka Raszków 2-4
Marcin Gaweł II (9), Maciej Przybylski (89), -- Hubert Cegła (45), Patryk Adamski (50), Dawid Fórmański (52), Patryk Adamski (85),
29 kolejka - 10.06.2018
11:00 Pogoń Trębaczów - Victoria Skarszew 2-0 
Tomasz Domagała I (48), Błażej Ostry (86),
11:00 GKS Żerków - Piast Czekanów 1-1 
Piotr Dutkowiak (52), -- Sebastian Smolarek (6),
15:00 Astra Krotoszyn - Victoria Laski 7-0 
Jędrzej Paczków (19), Karol Krystek (28 karny), Krzysztof Ratyński (54), Mateusz Mizerny (57), Mateusz Mizerny (60), Krzysztof Ratyński (73), Dariusz Laske (77 samobójcza),
16:00 KS Opatówek - Olimpia Brzeziny 3-2 
Szymon Janik (33), Mateusz Spychalski (66), Mateusz Spychalski (82), -- Piotr Jaśiński (30), Daniel Jaśkiewicz (56),
14:00 Piast Kobylin - Stal Pleszew 2-2 
Adam Kurzawa (33), Szymon Wosiek (68), -- Mateusz Raczyk (34), Mateusz Raczyk (56),
11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - Zefka Kobyla Góra 1-5 
Adam Guźniczak (52), -- Fabian Ponitka (10), Mateusz Maciaczyk (14), Fabian Ponitka (30), Mateusz Maciaczyk (47), Mateusz Maciaczyk (80),
11:00 Barycz Janków Przygodzki - Orzeł Mroczeń 0-2 
-- Marcin Górecki (42), Marcin Górecki (55),
30 kolejka - 17.06.2018
11:00 Victoria Skarszew - Orzeł Mroczeń 2-2 
Damian Burzyński (59), Grzegorz Maślak (83), -- Łukasz Gajewski (15), Łukasz Gajewski (42),
11:00 Barycz Janków Przygodzki - Korona Pogoń Stawiszyn 1-0 
Damian Grzegorowski (35),
11:00 Zefka Kobyla Góra - Piast Kobylin 1-0 
Mateusz Maciaczyk (37),
11:00 Stal Pleszew - Zieloni Koźminek 3-0 
Bartosz Cierniewski (73), Emil Poczta (78 karny), Bartosz Cierniewski (89),
11:00 Raszkowianka Raszków - KS Opatówek 5-3 
Szymon Nowicki II (8), Patryk Adamski (22), Hubert Cegła (51 karny), Kamil Majewski I (86), Patryk Adamski (90), -- Mateusz Stefaniak (42), Mateusz Stefaniak (57), Mateusz Stefaniak (69),
11:00 Olimpia Brzeziny - Astra Krotoszyn 1-2 
Damian Wieczorek (42), -- Karol Krystek (18 głową), Jędrzej Paczków (25 głową),
11:00 Victoria Laski - GKS Żerków 2-2 
Mateusz Płóciennik I (2), Mateusz Płóciennik I (35), -- Przemysław Kujawa (21), Przemysław Kujawa (41),
11:00 Piast Czekanów - Pogoń Trębaczów 2-1 
Eryk Leśnierowski (19), Mateusz Grzeszczyk (42), -- Tomasz Domagała I (13),

Źródło: www.jardersport.pl

Dodane przez: KS Opatówek