KLUB SPORTOWY OPATÓWEK

Terminarz


1 kolejka - 13.08.2016
17:00 LKS Gołuchów - Szczyt Szczytniki 5-2 
Krystian Benuszak (5), Przemysław Skibiszewski (41), Przemysław Skibiszewski (44), Krystian Benuszak (45), Krystian Benuszak (92), -- Marcin Gaweł (8), Amadeusz Kowalczyk (48),
17:00 Raszkowianka Raszków - KS Opatówek 0-3 
-- Piotr Skotowski (40), Marcin Młynek (52), Marcin Młynek (62),
1 kolejka - 14.08.2016
11:00 Olimpia Brzeziny - Odolanovia Odolanów 1-3 
Damian Wieczorek (14), -- Mateusz Sobczak (28), Mateusz Sobczak (36), Mateusz Sobczak (76),
11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - Stal Pleszew 0-3 
-- Jakub Biadała (23 wolny), Jakub Biadała (34), Adrian Chojnacki (77),
11:00 Pogoń Trębaczów - Zefka Kobyla Góra 2-3 
Filip Latusek (8), Błażej Ostry (36), -- Dawid Ponitka (33), Kamil Kozłowski (75), Maciej Kala (83),
16:00 GKS Żerków - Orzeł Mroczeń 0-1 
-- Marcin Górecki (56),
17:00 Piast Kobylin - Barycz Janków Przygodzki 2-1 
Michał Rejek (41), Michał Rejek (85), -- Damian Wnuk (66),
1 kolejka - 14.09.2016
17:00 Astra Krotoszyn - Victoria Skarszew 1-0 
Spotkanie przełożone na wniosek gości
Mateusz Marciniak III (8),
2 kolejka - 20.08.2016
17:00 LKS Gołuchów - Victoria Skarszew 1-0 
Grzegorz Kuś (82 karny),
2 kolejka - 21.08.2016
11:00 Szczyt Szczytniki - Barycz Janków Przygodzki 1-1 
Mateusz Leszka (66), -- Dawid Jasiórski (41),
16:00 GKS Żerków - Piast Kobylin 1-3 
Marcin Jujka (60), -- Patryk Kamiński (64), Bartosz Knuła (68), Michał Rejek (71),
12:00 Zefka Kobyla Góra - Orzeł Mroczeń 0-1 
-- Damian Michalski (47),
11:00 Pogoń Trębaczów - KS Opatówek 3-1 
Błażej Ostry (75 karny), Filip Latusek (80), Dawid Sibiński (85), -- Dawid Dobroszczyk (54),
11:00 Stal Pleszew - Raszkowianka Raszków 6-1 
Jakub Biadała (1), Jakub Biadała (7), Mikołaj Kołaczyk (47), Filip Taczała (55), Tomasz Zawada (57), Mateusz Fuchs (81 samobójcza), -- Bartosz Zmyślony (16 karny),
15:00 Odolanovia Odolanów - Korona Pogoń Stawiszyn 1-1 
Sebastian Schneider (17), -- Rafał Drzewiecki (3),
13:00 Astra Krotoszyn - Olimpia Brzeziny 2-1 
Mateusz Mizerny (8), Mateusz Mizerny (36), -- Adrian Kaminik (48),
3 kolejka - 27.08.2016
16:00 Piast Kobylin - Zefka Kobyla Góra 3-0 
Jakub Szymanowski (20), Jakub Szymanowski (60), Michał Rejek (88),
3 kolejka - 28.08.2016
16:00 Victoria Skarszew - Szczyt Szczytniki 1-0 
Piotr Maciejewski II (36),
11:00 Olimpia Brzeziny - LKS Gołuchów 3-2 
Paweł Zmyślony III (14), Wiktor Łuszczek (42), Adrian Kaminik (72), -- Przemysław Skibiszewski (44), Łukasz Pietrzak (73),
11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - Astra Krotoszyn 1-0 
Radosław Bryś (8 wolny),
11:00 Pogoń Trębaczów - Stal Pleszew 0-2 
-- Patryk Łydka (5 samobójcza), Jakub Biadała (61),
16:00 Orzeł Mroczeń - KS Opatówek 2-0 
Marcin Górecki (82 karny), Marcin Grądowy (85),
11:00 Barycz Janków Przygodzki - GKS Żerków 1-0 
Łukasz Przybylak (49),
11:00 Odolanovia Odolanów - Raszkowianka Raszków 4-1 
Kamil Czołnik (12), Jakub Józefiak (33), Jakub Józefiak (81), Mateusz Sobczak (82), -- Bartosz Zmyślony (23),
4 kolejka - 03.09.2016
17:00 LKS Gołuchów - Korona Pogoń Stawiszyn 3-0 
Przemysław Skibiszewski (3), Krystian Benuszak (22), Paweł Stempień (45),
4 kolejka - 04.09.2016
11:00 Szczyt Szczytniki - GKS Żerków 1-2 
Marcin Gaweł (80), -- Artur Maciejowski (49), Grzegorz Kałuża (83),
12:00 Zefka Kobyla Góra - Barycz Janków Przygodzki 0-0 
 
16:00 KS Opatówek - Piast Kobylin 1-2 
Dominik Tomczyński (60), -- Szymon Wosiek (27 karny), Bartosz Knuła (63),
11:00 Stal Pleszew - Orzeł Mroczeń 1-0 
Jakub Biadała (8),
15:00 Odolanovia Odolanów - Pogoń Trębaczów 3-0 
Mateusz Sobczak (11), Damian Spaleniak (50), Jakub Józefiak (84),
13:00 Astra Krotoszyn - Raszkowianka Raszków 5-2 
Mateusz Mizerny (13), Mikołaj Marciniak (59), Mikołaj Marciniak (80), Łukasz Budziak (87), Mikołaj Marciniak (91), -- Patryk Adamski (36), Patryk Adamski (63),
16:00 Victoria Skarszew - Olimpia Brzeziny 0-1 
-- Mikołaj Szlacheta (13),
5 kolejka - 11.09.2016
11:00 Olimpia Brzeziny - Szczyt Szczytniki 0-1 
-- Marcin Gaweł (15),
11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - Victoria Skarszew 1-4 
Roman Gałązka (82 karny), -- Stanisław Walczyński (15), Patryk Jóźwiak (26 rożny), Kamil Urbaniak (38), Karol Kiełbik (43),
11:00 Raszkowianka Raszków - LKS Gołuchów 0-4 
-- Łukasz Pietrzak (65), Paweł Stempień (72), Przemysław Skibiszewski (73), Krystian Benuszak (77),
11:00 Pogoń Trębaczów - Astra Krotoszyn 1-2 
Błażej Ostry (82 karny), -- Mateusz Mizerny (11), Mikołaj Marciniak (67 karny),
16:00 Orzeł Mroczeń - Odolanovia Odolanów 1-3 
Marcin Górecki (85), -- Damian Spaleniak (5), Jakub Bąk I (27), Łukasz Jamry (73),
16:00 Piast Kobylin - Stal Pleszew 1-2 
Bartosz Knuła (16), -- Alan Mann (45 karny), Jakub Biadała (67),
11:00 Barycz Janków Przygodzki - KS Opatówek 0-1 
-- Przemysław Król (65),
16:00 GKS Żerków - Zefka Kobyla Góra 2-0 
Tobiasz Potocki (31), Przemysław Kujawa (81),
6 kolejka - 18.09.2016
11:00 Szczyt Szczytniki - Zefka Kobyla Góra 0-7 
-- Michał Okoń (5), Michał Okoń (20), Dawid Stanisławski (33), Zbigniew Sieraczek (49), Dawid Stanisławski (52), Maciej Kala (60), Michał Okoń (82),
16:00 KS Opatówek - GKS Żerków 3-0 
Marcin Młynek (49), Marcin Młynek (60), Patryk Tokarek (78),
16:00 Stal Pleszew - Barycz Janków Przygodzki 7-0 
Łukasz Jańczak (13 głową), Alan Mann (18 karny), Tomasz Zawada (37), Mateusz Raczyk (67), Dawid Pera (70), Dawid Pera (80), Dawid Pera (82),
15:00 Odolanovia Odolanów - Piast Kobylin 2-2 
Mateusz Sobczak (5), Łukasz Jamry (80), -- Michał Rejek (1), Patryk Kamiński (52),
13:00 Astra Krotoszyn - Orzeł Mroczeń 2-7 
Mikołaj Marciniak (54), Jędrzej Paczków (80), -- Marcin Grądowy (30), Marcin Górecki (39), Marcin Górecki (45), Marcin Górecki (48), Marcin Górecki (57), Jakub Strąk (60), Dariusz Luźniak (75),
12:00 LKS Gołuchów - Pogoń Trębaczów 5-1 
Łukasz Pietrzak (15), Łukasz Pietrzak (18), Krystian Robak (44), Krystian Benuszak (45), Mateusz Szkudlarski (88), -- Filip Latusek (30 karny),
16:00 Victoria Skarszew - Raszkowianka Raszków 8-1 
Grzegorz Maślak (5), Patryk Jóźwiak (21), Patryk Klimas (26 samobójcza), Stanisław Walczyński (29), Patryk Jóźwiak (32), Patryk Jóźwiak (38), Patryk Jóźwiak (45), Patryk Jóźwiak (65), -- Patryk Adamski (71),
11:00 Olimpia Brzeziny - Korona Pogoń Stawiszyn 1-0 
Dominik Marcinkowski (46),
7 kolejka - 25.09.2016
11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - Szczyt Szczytniki 2-1 
Mateusz Majchrzak (30), Jakub Woźniak I (48), -- Marcin Gaweł (24),
11:00 Raszkowianka Raszków - Olimpia Brzeziny 0-1 
-- Dominik Marcinkowski (88),
11:00 Pogoń Trębaczów - Victoria Skarszew 1-1 
Filip Latusek (64 karny), -- Kamil Urbaniak (25),
11:00 Orzeł Mroczeń - LKS Gołuchów 0-4 
-- Krystian Robak (14), Krystian Benuszak (35), Mateusz Szkudlarski (54), Krystian Robak (68),
16:00 Piast Kobylin - Astra Krotoszyn 5-0 
Michał Rejek (10), Michał Rejek (21), Michał Rejek (29), Dominik Snela (54), Patryk Kamiński (71),
11:00 Barycz Janków Przygodzki - Odolanovia Odolanów 1-6 
Tomasz Jasiórski (32), -- Daniel Bąk (3), Hubert Żurawka (11), Łukasz Jamry (33), Sebastian Schneider (43), Mateusz Sobczak (75), Mateusz Sobczak (86),
16:00 GKS Żerków - Stal Pleszew 0-1 
-- Jakub Biadała (94 wolny),
12:00 Zefka Kobyla Góra - KS Opatówek 2-2 
Michał Okoń (4), Szymon Jędrzejewski (40), -- Konrad Helt (36), Marcin Młynek (93),
8 kolejka - 02.10.2016
11:00 Szczyt Szczytniki - KS Opatówek 1-4 
Przemysław Samulak (84), -- Konrad Helt (26 karny), Szymon Janik (28), Konrad Helt (49), Marcin Młynek (87),
11:00 Stal Pleszew - Zefka Kobyla Góra 3-0 
Walkower, drużyna Zefki Kobyla Góra w 91' zeszła z boiska po podyktowaniu drugiego rzutu karnego dla Stali Pleszew.
Alan Mann (85 karny), -- Szymon Jędrzejewski (13 karny),
15:00 Odolanovia Odolanów - GKS Żerków 2-1 
Sebastian Schneider (42), Łukasz Jamry (90), -- Przemysław Kujawa (93),
13:00 Astra Krotoszyn - Barycz Janków Przygodzki 2-0 
Mikołaj Marciniak (33), Mikołaj Marciniak (90),
12:00 LKS Gołuchów - Piast Kobylin 5-1 
Krystian Robak (53 karny), Krystian Robak (65), Grzegorz Kuś (81), Konrad Mikołajczak (91), Konrad Mikołajczak (93), -- Tomasz Kokot (85),
16:00 Victoria Skarszew - Orzeł Mroczeń 3-0 
Piotr Maciejewski II (8), Łukasz Miłek (42), Patryk Jóźwiak (67),
11:00 Olimpia Brzeziny - Pogoń Trębaczów 3-1 
Paweł Zmyślony III (25), Paweł Zmyślony III (65), Adrian Kaminik (87 karny), -- Filip Latusek (3),
11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - Raszkowianka Raszków 2-2 
W 82 minucie goście nie wykorzystali rzutu karnego. Egzekutor jedenastki trafil w słupek.
Jakub Woźniak I (3), Patryk Brajer (23), -- Maciej Paszek (73), Patryk Adamski (78),
9 kolejka - 09.10.2016
11:00 Raszkowianka Raszków - Szczyt Szczytniki 1-0 
Maciej Paszek (81),
11:00 Pogoń Trębaczów - Korona Pogoń Stawiszyn 3-0 
Dawid Sibiński (23), Błażej Ostry (60), Robert Krawczyk (70),
15:00 Orzeł Mroczeń - Olimpia Brzeziny 4-1 
Marcin Górecki (14), Mariusz Bednarek (45), Kamil Rabiega (77), Marcin Górecki (81), -- Mikołaj Szlacheta (75),
15:00 Piast Kobylin - Victoria Skarszew 3-3 
Michał Rejek (22), Dominik Snela (37), Dominik Snela (42), -- Łukasz Miłek (12), Stanisław Walczyński (31), Łukasz Miłek (71),
11:00 Barycz Janków Przygodzki - LKS Gołuchów 0-5 
-- Mateusz Szkudlarski (57), Krystian Benuszak (60), Krystian Benuszak (65), Krystian Benuszak (74), Przemysław Skibiszewski (87),
15:00 GKS Żerków - Astra Krotoszyn 1-0 
Artur Maciejowski (22),
12:00 Zefka Kobyla Góra - Odolanovia Odolanów 1-2 
Zbigniew Sieraczek (75), -- Mateusz Sobczak (6), Kamil Czołnik (54),
15:00 KS Opatówek - Stal Pleszew 1-0 
Marcin Młynek (55),
10 kolejka - 16.10.2016
11:00 Szczyt Szczytniki - Stal Pleszew 0-4 
-- Tomasz Zawada (22), Mateusz Siuda (45), Dawid Pera (52), Alan Mann (89),
15:00 Odolanovia Odolanów - KS Opatówek 0-0 
 
13:00 Astra Krotoszyn - Zefka Kobyla Góra 2-0 
Jędrzej Paczków (32), Krzysztof Ratyński (85),
12:00 LKS Gołuchów - GKS Żerków 3-1 
Krystian Benuszak (7), Krystian Robak (30), Krystian Benuszak (60), -- Brajan Jujka (88),
15:00 Victoria Skarszew - Barycz Janków Przygodzki 5-0 
Stanisław Walczyński (26), Łukasz Miłek (41), Patryk Jóźwiak (70 głową), Stanisław Walczyński (78), Stanisław Walczyński (89),
11:00 Olimpia Brzeziny - Piast Kobylin 4-4 
Dominik Marcinkowski (11), Kamil Jasiczak (22 samobójcza), Adrian Czajka (53), Dominik Marcinkowski (84), -- Patryk Kamiński (27), Michał Rejek (29), Bartosz Knuła (37), Michał Rejek (63),
11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - Orzeł Mroczeń 0-3 
-- Jakub Strąk (36), Marcin Górecki (53), Marcin Górecki (70),
11:00 Raszkowianka Raszków - Pogoń Trębaczów 3-2 
Patryk Adamski (29), Adam Potarzycki (40), Maciej Paszek (45), -- Błażej Ostry (75), Błażej Ostry (76),
11 kolejka - 23.10.2016
11:00 Pogoń Trębaczów - Szczyt Szczytniki 10-0 
Filip Latusek (14), Filip Latusek (19), Robert Krawczyk (35), Filip Latusek (38), Filip Latusek (41), Filip Latusek (55), Błażej Ostry (63), Jakub Kowalik I (78), Mateusz Tuszyński (84), Szymon Piekarski (90 karny),
15:00 Orzeł Mroczeń - Raszkowianka Raszków 4-0 
Jakub Strąk (28), Marcin Górecki (43), Marcin Górecki (48), Kamil Jurasik (81),
15:00 Piast Kobylin - Korona Pogoń Stawiszyn 3-0 
Mateusz Wachowiak I (53), Michał Rejek (65), Adam Kurzawa (87),
11:00 Barycz Janków Przygodzki - Olimpia Brzeziny 7-3 
Dawid Jasiórski (13), Damian Grzegorowski (34 karny), Damian Grzegorowski (38), Witold Mrowiński (44), Tomasz Jasiórski (53), Tomasz Jasiórski (63), Kamil Gołdyn (87), -- Mikołaj Szlacheta (26), Dominik Marcinkowski (41), Adrian Kaminik (48 karny),
15:00 GKS Żerków - Victoria Skarszew 0-5 
-- Łukasz Miłek (55), Karol Kiełbik (66 głową), Dominik Owczarek (82), Patryk Jóźwiak (86 karny), Stanisław Walczyński (93),
12:00 Zefka Kobyla Góra - LKS Gołuchów 1-1 
Szymon Jędrzejewski (21 karny), -- Krystian Robak (85 karny),
15:00 KS Opatówek - Astra Krotoszyn 2-1 
Szymon Janik (43), Szymon Janik (85), -- Szymon Juszczak I (27),
11:00 Stal Pleszew - Odolanovia Odolanów 0-1 
-- Damian Spaleniak (14),
12 kolejka - 30.10.2016
11:00 Szczyt Szczytniki - Odolanovia Odolanów 0-4 
-- Michał Pawlak (20), Daniel Bąk (55), Piotr Skrzypczak I (80), Łukasz Jamry (93),
13:00 Astra Krotoszyn - Stal Pleszew 0-1 
-- Mateusz Raczyk (42),
12:00 LKS Gołuchów - KS Opatówek 5-1 
Krystian Benuszak (15), Łukasz Pietrzak (29), Maciej Marcinkowski (50), Przemysław Skibiszewski (80), Michał Laluk (90), -- Przemysław Król (60),
14:00 Victoria Skarszew - Zefka Kobyla Góra 1-0 
Kamil Urbaniak (62),
11:00 Olimpia Brzeziny - GKS Żerków 4-0 
Paweł Zdun (24), Grzegorz Kuświk I (36), Adrian Kaminik (80), Adrian Kaminik (82 karny),
11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - Barycz Janków Przygodzki 2-1 
Rafał Drzewiecki (17), Roman Gałązka (94 karny), -- Daniel Walczak (46),
11:00 Raszkowianka Raszków - Piast Kobylin 1-3 
Adam Potarzycki (73), -- Michał Rejek (35), Michał Rejek (60), Michał Rejek (87),
11:00 Pogoń Trębaczów - Orzeł Mroczeń 1-1 
Błażej Ostry (17), -- Dariusz Luźniak (15),
13 kolejka - 06.11.2016
14:00 Orzeł Mroczeń - Szczyt Szczytniki 6-1 
Marcin Górecki (14), Marcin Grądowy (29), Kamil Jurasik (31), Kamil Rabiega (45 karny), Bartłomiej Rabiega (51), Marcin Górecki (92), -- Amadeusz Kowalczyk (61),
14:00 Piast Kobylin - Pogoń Trębaczów 1-2 
Tomasz Kokot (17), -- Marcin Porzucek (37 samobójcza), Filip Latusek (57),
11:00 Barycz Janków Przygodzki - Raszkowianka Raszków 4-2 
Tomasz Jasiórski (21), Tomasz Jasiórski (40), Tomasz Jasiórski (45), Nikodem Maksymienko (60), -- Adam Potarzycki (61), Patryk Adamski (82),
14:00 GKS Żerków - Korona Pogoń Stawiszyn 1-0 
Artur Maciejowski (92),
12:00 Zefka Kobyla Góra - Olimpia Brzeziny 2-0 
Zbigniew Sieraczek (65), Michał Okoń (84),
14:00 KS Opatówek - Victoria Skarszew 1-3 
Szymon Janik (75), -- Stanisław Walczyński (25), Kamil Urbaniak (81), Patryk Jóźwiak (84),
11:00 Stal Pleszew - LKS Gołuchów 1-2 
Dawid Pera (75), -- Łukasz Pietrzak (25), Krystian Benuszak (56),
14:00 Odolanovia Odolanów - Astra Krotoszyn 1-0 
Kamil Czołnik (45),
14 kolejka - 13.11.2016
11:00 Szczyt Szczytniki - Astra Krotoszyn 1-4 
Marcin Gaweł (87), -- Mikołaj Marciniak (5), Mateusz Mizerny (39), Mikołaj Marciniak (48), Mikołaj Marciniak (85),
12:00 LKS Gołuchów - Odolanovia Odolanów 1-0 
Michał Marciszak (49),
14:00 Victoria Skarszew - Stal Pleszew 4-0 
Patryk Jóźwiak (48), Stanisław Walczyński (63), Łukasz Miłek (65), Stanisław Walczyński (80),
11:00 Olimpia Brzeziny - KS Opatówek 0-1 
-- Przemysław Król (83),
11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - Zefka Kobyla Góra 2-3 
Mateusz Majchrzak (6), Bartosz Gronowski (65), -- Dawid Ponitka (20), Michał Okoń (22), Michał Okoń (73),
11:00 Raszkowianka Raszków - GKS Żerków 2-4 
Adam Potarzycki (56), Maciej Paszek (62), -- Przemysław Kujawa (51), Brajan Jujka (68), Marcin Jujka (71), Przemysław Kujawa (90),
11:00 Pogoń Trębaczów - Barycz Janków Przygodzki 6-0 
Filip Latusek (57), Filip Latusek (67), Błażej Ostry (70), Filip Latusek (78), Filip Latusek (80), Łukasz Gajewski (82),
14:00 Orzeł Mroczeń - Piast Kobylin 2-3 
Damian Michalski (55), Marcin Górecki (62), -- Jakub Szymanowski (25), Mateusz Wachowiak I (45), Dominik Snela (51),
15 kolejka - 20.11.2016
14:00 Piast Kobylin - Szczyt Szczytniki 3-1 
Bartosz Knuła (55), Bartosz Knuła (78), Bartosz Knuła (93), -- Bartosz Wojtczak (7),
11:00 Barycz Janków Przygodzki - Orzeł Mroczeń 1-2 
Damian Grzegorowski (85), -- Marcin Górecki (18), Kamil Jurasik (58),
14:00 GKS Żerków - Pogoń Trębaczów 1-2 
Przemysław Kujawa (30), -- Błażej Ostry (22), Mateusz Tuszyński (67),
12:00 Zefka Kobyla Góra - Raszkowianka Raszków 4-1 
Dawid Ponitka (26), Zbigniew Sieraczek (30), Zbigniew Sieraczek (73), Dawid Ponitka (87), -- Patryk Adamski (91),
14:00 KS Opatówek - Korona Pogoń Stawiszyn 3-1 
Piotr Skotowski (36), Dominik Tomczyński (41), Konrad Helt (71), -- Mateusz Majchrzak (33),
11:00 Stal Pleszew - Olimpia Brzeziny 3-0 
Mateusz Siuda (43), Patryk Maniak (79 głową), Mateusz Siuda (81 głową),
14:00 Odolanovia Odolanów - Victoria Skarszew 3-0 
Damian Spaleniak (11), Mateusz Sobczak (13), Mateusz Sobczak (25),
13:00 Astra Krotoszyn - LKS Gołuchów 0-0 
 
16 kolejka - 19.03.2017
16:00 Victoria Skarszew - Astra Krotoszyn 2-2 
Dariusz Pawlak (14), Jakub Jóźwiak II (41), -- Jędrzej Paczków (7), Mikołaj Marciniak (45),
16:00 Orzeł Mroczeń - GKS Żerków 2-2 
Miłosz Jędrzejewski (19), Marcin Górecki (31), -- Tomasz Zaremba (8), Patryk Kempa (54),
11:00 Szczyt Szczytniki - LKS Gołuchów 0-6 
-- Przemysław Skibiszewski (11), Filip Sówka (43), Przemysław Skibiszewski (55), Krystian Benuszak (60), Łukasz Pietrzak (70), Przemysław Skibiszewski (75),
16:00 Odolanovia Odolanów - Olimpia Brzeziny 3-2 
Michał Pawlak (12), Mateusz Sobczak (53 karny), Łukasz Jamry (56), -- Adrian Kaminik (48), Paweł Zdun (72),
11:00 Stal Pleszew - Korona Pogoń Stawiszyn 2-1 
Tomasz Zawada (12), Tomasz Zawada (14), -- Emil Poczta (43 samobójcza),
16:00 KS Opatówek - Raszkowianka Raszków 3-1 
Dominik Tomczyński (8), Mateusz Stefaniak (22), Konrad Helt (75 karny), -- Patryk Adamski (39),
16:00 Zefka Kobyla Góra - Pogoń Trębaczów 0-2 
-- Błażej Ostry (88), Adam Potoniec (89),
11:00 Barycz Janków Przygodzki - Piast Kobylin 3-2 
Damian Grzegorowski (5), Nikodem Maksymienko (41), Damian Grzegorowski (63), -- Marcin Kurzawa (15 karny), Szymon Wosiek (92),
17 kolejka - 26.03.2017
16:00 KS Opatówek - Pogoń Trębaczów 1-0 
Konrad Helt (72),
11:00 Barycz Janków Przygodzki - Szczyt Szczytniki 1-1 
Damian Grzegorowski (64), -- Marcin Gaweł (74),
16:00 Piast Kobylin - GKS Żerków 4-0 
Tomasz Kokot (30), Bartosz Knuła (41), Patryk Kamiński (48), Michał Rejek (55),
16:00 Orzeł Mroczeń - Zefka Kobyla Góra 0-5 
-- Dawid Ponitka (20), Dawid Ponitka (37), Szymon Jędrzejewski (40), Wiktor Łuczak I (55 samobójcza), Dawid Ponitka (65),
11:00 Raszkowianka Raszków - Stal Pleszew 1-0 
Piotr Mikuła (45),
11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - Odolanovia Odolanów 1-1 
Patryk Brajer (48), -- Łukasz Jamry (4),
11:00 Olimpia Brzeziny - Astra Krotoszyn 1-3 
Damian Wieczorek (68), -- Kacper Kuświk (7 samobójcza), Mikołaj Marciniak (47), Mikołaj Marciniak (78),
16:00 Victoria Skarszew - LKS Gołuchów 3-1 
Patryk Jóźwiak (51), Patryk Jóźwiak (74), Tomasz Owczarek I (93 karny), -- Michał Laluk (83),
18 kolejka - 02.04.2017
11:00 Raszkowianka Raszków - Odolanovia Odolanów 1-3 
Michał Janoś (19), -- Daniel Bąk (37), Mateusz Sobczak (64), Mateusz Sobczak (70),
11:00 Szczyt Szczytniki - Victoria Skarszew 0-2 
-- Łukasz Miłek (14), Jakub Jóźwiak II (17),
12:00 LKS Gołuchów - Olimpia Brzeziny 3-1 
Grzegorz Kuś (28 wolny), Maciej Marcinkowski (41), Krystian Benuszak (71), -- Krzysztof Olejnik I (58),
13:00 Astra Krotoszyn - Korona Pogoń Stawiszyn 3-1 
Mikołaj Marciniak (37), Krzysztof Ratyński (57), Mikołaj Marciniak (68), -- Patryk Brajer (45),
11:00 Stal Pleszew - Pogoń Trębaczów 5-0 
Tomasz Zawada (6), Tomasz Zawada (56), Jakub Biadała (59), Patryk Maniak (67), Filip Taczała (87),
16:00 KS Opatówek - Orzeł Mroczeń 0-1 
-- Dariusz Luźniak (31),
16:00 Zefka Kobyla Góra - Piast Kobylin 4-1 
Szymon Jędrzejewski (26), Zbigniew Sieraczek (28), Dawid Ponitka (82), Andrzej Sieraczek (89), -- Dominik Snela (40),
16:00 GKS Żerków - Barycz Janków Przygodzki 0-1 
-- Damian Grzegorowski (33),
19 kolejka - 09.04.2017
16:00 GKS Żerków - Szczyt Szczytniki 3-2 
Przemysław Kujawa (6), Dawid Grzebyszak (47), Tobiasz Potocki (85 karny), -- Marcin Gaweł (55), Bartosz Wojtczak (93 karny),
11:00 Barycz Janków Przygodzki - Zefka Kobyla Góra 0-1 
-- Kamil Sieraczek (65),
16:00 Piast Kobylin - KS Opatówek 1-1 
Mateusz Wachowiak I (41), -- Kacper Rybka (26),
16:00 Orzeł Mroczeń - Stal Pleszew 3-2 
Kamil Gradowy (8 wolny), Marcin Górecki (73), Kamil Gradowy (87), -- Dawid Pera (45 karny), Patryk Maniak (57),
11:00 Pogoń Trębaczów - Odolanovia Odolanów 2-1 
Robert Krawczyk (16), Błażej Ostry (40 karny), -- Piotr Skrzypczak I (8),
11:00 Raszkowianka Raszków - Astra Krotoszyn 0-3 
-- Mikołaj Marciniak (5), Szymon Juszczak I (15), Krzysztof Ratyński (47),
11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - LKS Gołuchów 0-2 
-- Łukasz Pietrzak (60), Łukasz Pietrzak (90),
11:00 Olimpia Brzeziny - Victoria Skarszew 0-4 
-- Tomasz Owczarek I (26 karny), Jakub Jóźwiak II (40), Jakub Jóźwiak II (70), Patryk Jóźwiak (80),
20 kolejka - 15.04.2017
11:00 Szczyt Szczytniki - Olimpia Brzeziny 1-4 
Marcin Gaweł (89), -- Adrian Jasiński (3), Dominik Marcinkowski (30 karny), Krzysztof Olejnik I (70), Damian Wieczorek (70),
11:00 Victoria Skarszew - Korona Pogoń Stawiszyn 0-2 
-- Mateusz Majchrzak (65), Adrian Brajer (76),
13:00 LKS Gołuchów - Raszkowianka Raszków 2-2 
Krystian Robak (35 karny), Łukasz Pietrzak (73), -- Michał Janoś (10), Bartosz Zmyślony (70 karny),
13:00 Astra Krotoszyn - Pogoń Trębaczów 3-1 
Mikołaj Marciniak (46), Szymon Juszczak I (66), Łukasz Budziak (76), -- Paweł Kozłowski (36),
11:00 Odolanovia Odolanów - Orzeł Mroczeń 2-2 
Mateusz Sobczak (46), Sebastian Schneider (66), -- Łukasz Wala (81 samobójcza), Wiktor Łuczak I (87),
11:00 Stal Pleszew - Piast Kobylin 2-1 
Tomasz Zawada (66), Daniel Zębski (87), -- Patryk Kamiński (35),
11:00 KS Opatówek - Barycz Janków Przygodzki 0-1 
-- Damian Grzegorowski (76),
11:00 Zefka Kobyla Góra - GKS Żerków 6-0 
Zbigniew Sieraczek (2), Kamil Sieraczek (16), Dawid Ponitka (19), Mateusz Maciaczyk (47), Dawid Ponitka (54), Łukasz Komar (69 karny),
21 kolejka - 22.04.2017
16:00 Barycz Janków Przygodzki - Stal Pleszew 1-3 
Sebastian Dolata (75), -- Damian Stasiak (44), Dawid Pera (45), Damian Stasiak (47),
21 kolejka - 23.04.2017
16:00 Zefka Kobyla Góra - Szczyt Szczytniki 5-0 
Zbigniew Sieraczek (25), Dawid Ponitka (56), Dawid Ponitka (61), Dawid Ponitka (80), Mikołaj Pinkiewicz (88),
12:00 GKS Żerków - KS Opatówek 1-3 
Marcin Jujka (36), -- Dawid Gałczyński (40), Kacper Rybka (81), Patryk Tokarek (86),
16:00 Piast Kobylin - Odolanovia Odolanów 1-1 
Mateusz Wachowiak I (80), -- Sebastian Schneider (91),
16:00 Orzeł Mroczeń - Astra Krotoszyn 1-2 
Rafał Janicki I (26 karny), -- Karol Krystek (50), Mikołaj Marciniak (55),
11:00 Pogoń Trębaczów - LKS Gołuchów 1-4 
Łukasz Gajewski (40), -- Maciej Marcinkowski (12), Krystian Robak (60 karny), Łukasz Pietrzak (65), Łukasz Pietrzak (86),
11:00 Raszkowianka Raszków - Victoria Skarszew 0-2 
-- Jakub Jóźwiak II (62), Łukasz Miłek (80),
11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - Olimpia Brzeziny 0-1 
-- Paweł Zdun (23),
22 kolejka - 29.04.2017
17:00 LKS Gołuchów - Orzeł Mroczeń 0-0 
 
22 kolejka - 30.04.2017
11:00 Szczyt Szczytniki - Korona Pogoń Stawiszyn 5-1 
Kacper Wojtaszek (35), Wiktor Leszka (60), Wiktor Leszka (71), Paweł Polowczyk (74), Marcin Gaweł (83 karny), -- Mateusz Majchrzak (25),
11:00 Olimpia Brzeziny - Raszkowianka Raszków 2-0 
Adrian Kaminik (9), Adrian Kaminik (62 karny),
16:00 Victoria Skarszew - Pogoń Trębaczów 2-1 
Dominik Owczarek (21), Łukasz Miłek (47), -- Błażej Ostry (28),
13:00 Astra Krotoszyn - Piast Kobylin 2-1 
Ostap Lialiuk (62), Ostap Lialiuk (93), -- Mateusz Wachowiak I (31),
16:00 Odolanovia Odolanów - Barycz Janków Przygodzki 6-0 
Wojciech Budzik (30), Łukasz Jamry (37), Kamil Czołnik (52), Wojciech Budzik (58), Łukasz Jamry (61), Piotr Skrzypczak I (83),
11:00 Stal Pleszew - GKS Żerków 4-0 
Daniel Zębski (8), Tomasz Zawada (10), Dawid Pera (21 karny), Maciej Gierczyk (91),
16:00 KS Opatówek - Zefka Kobyla Góra 1-0 
Kacper Rybka (71),
23 kolejka - 03.05.2017
16:00 KS Opatówek - Szczyt Szczytniki 4-1 
Patryk Tokarek (23), Konrad Helt (27), Szymon Janik (35), Kacper Rybka (43), -- Igor Sowiński (20),
16:00 Zefka Kobyla Góra - Stal Pleszew 0-2 
-- Daniel Zębski (32), Dawid Pera (57),
16:00 GKS Żerków - Odolanovia Odolanów 1-3 
Tobiasz Potocki (16), -- Damian Spaleniak (30), Łukasz Jamry (61), Łukasz Wala (91),
11:00 Barycz Janków Przygodzki - Astra Krotoszyn 1-2 
Arkadiusz Piasecki (70), -- Ostap Lialiuk (30), Mateusz Marciniak III (65),
16:00 Piast Kobylin - LKS Gołuchów 0-1 
-- Łukasz Pietrzak (87),
16:00 Orzeł Mroczeń - Victoria Skarszew 0-2 
-- Patryk Jóźwiak (18), Stanisław Walczyński (52),
11:00 Pogoń Trębaczów - Olimpia Brzeziny 0-3 
-- Adrian Kaminik (27), Adrian Kaminik (45), Adrian Kaminik (84),
11:00 Raszkowianka Raszków - Korona Pogoń Stawiszyn 4-0 
Dawid Fórmański (12), Maciej Sipurzyński (54), Patryk Adamski (74), Patryk Adamski (82),
24 kolejka - 06.05.2017
16:00 Olimpia Brzeziny - Orzeł Mroczeń 0-2 
-- Oskar Janik (5 samobójcza), Marcin Górecki (80 karny),
24 kolejka - 07.05.2017
11:00 Szczyt Szczytniki - Raszkowianka Raszków 2-6 
Artur Bartoszek (11), Marcin Gaweł (87 karny), -- Mikołaj Dyczak (9), Bartosz Zmyślony (31), Bartosz Zmyślony (41), Bartosz Zmyślony (45), Michał Janoś (72), Bartosz Zmyślony (80),
11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - Pogoń Trębaczów 2-3 
Patryk Tomaszewski I (48), Patryk Tomaszewski I (58), -- Mateusz Tuszyński (43), Błażej Ostry (70), Łukasz Gajewski (72),
16:00 Victoria Skarszew - Piast Kobylin 1-2 
Stanisław Walczyński (74), -- Patryk Kamiński (39), Mateusz Wachowiak I (59),
12:00 LKS Gołuchów - Barycz Janków Przygodzki 5-2 
Michał Laluk (4), Patryk Zacharczuk (45), Łukasz Pietrzak (80), Michał Laluk (85), Mateusz Szkudlarski (91), -- Arkadiusz Piasecki (35), Damian Grzegorowski (37),
16:30 Astra Krotoszyn - GKS Żerków 1-2 
Mikołaj Marciniak (38), -- Przemysław Kujawa (14), Tomasz Zaremba (85 karny),
16:00 Odolanovia Odolanów - Zefka Kobyla Góra 2-2 
Łukasz Jamry (20), Damian Spaleniak (62), -- Dawid Ponitka (24), Mikołaj Pinkiewicz (85),
11:00 Stal Pleszew - KS Opatówek 2-0 
Filip Taczała (26), Daniel Zębski (91),
25 kolejka - 13.05.2017
17:00 Stal Pleszew - Szczyt Szczytniki 4-1 
Filip Taczała (16), Jakub Biadała (47), Daniel Zębski (72), Łukasz Bandosz (90), -- Igor Sowiński (49),
16:00 KS Opatówek - Odolanovia Odolanów 0-0 
 
17:00 Barycz Janków Przygodzki - Victoria Skarszew 4-2 
Tomasz Jasiórski (12), Dawid Jasiórski (28), Dawid Jasiórski (65), Tomasz Jasiórski (86), -- Patryk Jóźwiak (24), Paweł Waszak (67),
14:00 Orzeł Mroczeń - Korona Pogoń Stawiszyn 3-0 
Walkower, drużyna Korona Pogoń Stawiszyn zrezygnowała z rozegrania spotkania
 
25 kolejka - 14.05.2017
16:00 Zefka Kobyla Góra - Astra Krotoszyn 3-3 
Szymon Jędrzejewski (6), Mateusz Maciaczyk (7), Łukasz Woźny (70 karny), -- Mikołaj Marciniak (47), Mikołaj Marciniak (75), Mikołaj Marciniak (91),
16:00 GKS Żerków - LKS Gołuchów 0-0 
 
16:00 Piast Kobylin - Olimpia Brzeziny 3-0 
Mateusz Wachowiak I (2), Mateusz Wachowiak I (74), Dominik Snela (90),
11:00 Pogoń Trębaczów - Raszkowianka Raszków 3-2 
Łukasz Gajewski (17), Łukasz Gajewski (80), Łukasz Kromka (85), -- Bartosz Zmyślony (24), Patryk Adamski (35),
26 kolejka - 20.05.2017
16:00 Raszkowianka Raszków - Orzeł Mroczeń 2-3 
Bartosz Zmyślony (9), Patryk Adamski (19), -- Kamil Rabiega (23), Marcin Górecki (52), Miłosz Jędrzejewski (80),
26 kolejka - 21.05.2017
11:00 Szczyt Szczytniki - Pogoń Trębaczów 4-2 
Kacper Wojtaszek (20), Mateusz Leszka (22), Paweł Polowczyk (50), Jonatan Celer (71), -- Błażej Ostry (47 karny), Błażej Ostry (91),
11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - Piast Kobylin 0-8 
-- Mateusz Wachowiak I (28), Bartosz Knuła (40), Marcin Kurzawa (55 karny), Mateusz Wachowiak I (67), Bartosz Knuła (80), Kamil Jasiczak (82), Patryk Kamiński (87), Mateusz Wachowiak I (90),
11:00 Olimpia Brzeziny - Barycz Janków Przygodzki 4-4 
Adrian Kaminik (12 karny), Paweł Zdun (28), Adrian Kaminik (38), Damian Wieczorek (56), -- Tomasz Jasiórski (14), Tomasz Jasiórski (80), Damian Grzegorowski (88), Mateusz Bąk (94),
16:00 Victoria Skarszew - GKS Żerków 3-0 
Jakub Jóźwiak II (35), Stanisław Walczyński (43), Dariusz Pawlak (61),
12:00 LKS Gołuchów - Zefka Kobyla Góra 5-0 
Artur Brzuśkiewicz (37), Łukasz Pietrzak (40), Krystian Benuszak (52), Przemysław Skibiszewski (57), Konrad Mikołajczak (87),
16:30 Astra Krotoszyn - KS Opatówek 0-2 
-- Mateusz Stefaniak (55), Kacper Rybka (87),
16:00 Odolanovia Odolanów - Stal Pleszew 1-0 
Mateusz Sobczak (58 karny),
27 kolejka - 27.05.2017
17:00 Odolanovia Odolanów - Szczyt Szczytniki 10-0 
Łukasz Jamry (6), Jakub Bąk I (29), Hubert Żurawka (45), Łukasz Jamry (52), Damian Spaleniak (56), Damian Spaleniak (60), Łukasz Jamry (70), Łukasz Jamry (82), Patryk Perz (84), Łukasz Jamry (87),
17:00 Piast Kobylin - Raszkowianka Raszków 4-1 
Dominik Snela (37), Bartosz Knuła (40), Patryk Kamiński (49), Bartosz Knuła (93), -- Patryk Adamski (87),
16:00 Orzeł Mroczeń - Pogoń Trębaczów 6-0 
Marcin Górecki (43), Kamil Jurasik (59), Marcin Górecki (62), Jakub Strąk (70), Patryk Hojka (78), Kamil Jurasik (90),
27 kolejka - 28.05.2017
11:00 Stal Pleszew - Astra Krotoszyn 1-3 
Tomasz Zawada (52), -- Ostap Lialiuk (38), Karol Krystek (58 wolny), Ostap Lialiuk (82),
16:00 KS Opatówek - LKS Gołuchów 1-3 
Oskar Helt (43), -- Krystian Benuszak (1), Maciej Marcinkowski (8), Krystian Robak (30),
16:00 Zefka Kobyla Góra - Victoria Skarszew 0-3 
-- Dariusz Pawlak (68), Stanisław Walczyński (80), Patryk Jóźwiak (90),
16:00 GKS Żerków - Olimpia Brzeziny 0-0 
 
11:00 Barycz Janków Przygodzki - Korona Pogoń Stawiszyn 1-2 
Damian Grzegorowski (33), -- Patryk Brajer (18), Adrian Brajer (76),
28 kolejka - 04.06.2017
11:00 Szczyt Szczytniki - Orzeł Mroczeń 0-4 
-- Dariusz Luźniak (10), Kamil Rabiega (30), Rafał Peksa (71 karny), Marcin Grądowy (83),
11:00 Pogoń Trębaczów - Piast Kobylin 0-5 
-- Patryk Kamiński (25), Karol Swora (39), Szymon Piekarski (63 samobójcza), Jakub Szymanowski (78), Dominik Snela (82),
11:00 Raszkowianka Raszków - Barycz Janków Przygodzki 4-3 
Patryk Adamski (19), Bartosz Zmyślony (42), Dawid Fórmański (45), Patryk Adamski (87), -- Damian Grzegorowski (39), Marek Dybek (63), Ireneusz Czupryn (78),
11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - GKS Żerków 1-2 
Jakub Woźniak I (50), -- Artur Maciejowski (24), Artur Maciejowski (30),
11:00 Olimpia Brzeziny - Zefka Kobyla Góra 1-2 
Adrian Kaminik (49), -- Dawid Ponitka (24), Maksym Góra (88),
16:00 Victoria Skarszew - KS Opatówek 1-0 
Jakub Jóźwiak II (41),
12:00 LKS Gołuchów - Stal Pleszew 3-1 
Łukasz Pietrzak (25), Łukasz Pietrzak (33), Krystian Robak (92), -- Jakub Biadała (90),
13:00 Astra Krotoszyn - Odolanovia Odolanów 3-3 
Łukasz Wawrocki (18), Szymon Juszczak I (31), Jędrzej Paczków (77), -- Mateusz Sobczak (5), Mateusz Sobczak (41), Mateusz Sobczak (73 karny),
29 kolejka - 11.06.2017
16:30 Astra Krotoszyn - Szczyt Szczytniki 10-1 
Ostap Lialiuk (38), Mikołaj Marciniak (40), Jędrzej Paczków (44), Mikołaj Marciniak (55), Mikołaj Marciniak (56), Mikołaj Marciniak (68), Daniel Olejnik (72), Mikołaj Marciniak (85), Mikołaj Marciniak (87), Mikołaj Marciniak (90), -- Przemysław Samulak (50),
16:00 Odolanovia Odolanów - LKS Gołuchów 4-1 
Piotr Skrzypczak I (23), Piotr Skrzypczak I (36), Mateusz Sobczak (53), Mateusz Sobczak (92), -- Przemysław Skibiszewski (2),
17:00 Stal Pleszew - Victoria Skarszew 2-2 
Jakub Biadała (49), Jakub Biadała (69), -- Tomasz Owczarek I (63), Patryk Jóźwiak (65),
16:00 KS Opatówek - Olimpia Brzeziny 3-0 
Mateusz Spychalski (65 karny), Mateusz Stefaniak (66), Oskar Helt (92),
16:00 Zefka Kobyla Góra - Korona Pogoń Stawiszyn 8-0 
Dawid Ponitka (19), Kamil Sieraczek (30), Mikołaj Pinkiewicz (41), Dawid Ponitka (44), Dawid Ponitka (78), Mateusz Maciaczyk (82), Mateusz Maciaczyk (85), Mateusz Maciaczyk (93),
18:00 GKS Żerków - Raszkowianka Raszków 2-0 
Artur Maciejowski (19), Piotr Karcz (66),
11:00 Barycz Janków Przygodzki - Pogoń Trębaczów 3-1 
Tomasz Jasiórski (44), Damian Grzegorowski (56), Damian Grzegorowski (75), -- Tomasz Witek (83),
17:00 Piast Kobylin - Orzeł Mroczeń 2-0 
Mateusz Wachowiak I (44), Marcin Kurzawa (70 karny),
30 kolejka - 15.06.2017
16:00 Szczyt Szczytniki - Piast Kobylin 0-8 
-- Dominik Snela (1), Mateusz Wachowiak I (3), Mateusz Wachowiak I (8), Jakub Szymanowski (18), Patryk Kamiński (26), Jakub Pospiech (81), Karol Swora (84), Karol Swora (88),
11:00 Olimpia Brzeziny - Stal Pleszew 1-2 
Adrian Kaminik (36 karny), -- Jakub Kłodziński (49), Patryk Maniak (90 głową),
11:00 Victoria Skarszew - Odolanovia Odolanów 4-1 
Jakub Jóźwiak II (23), Patryk Jóźwiak (66 wolny), Jakub Jóźwiak II (78), Jakub Jóźwiak II (83), -- Sebastian Schneider (18),
16:00 LKS Gołuchów - Astra Krotoszyn 2-1 
Przemysław Skibiszewski (2), Przemysław Skibiszewski (17), -- Paweł Kryś (45),
30 kolejka - 18.06.2017
11:00 Orzeł Mroczeń - Barycz Janków Przygodzki 2-1 
Marcin Górecki (27), Marcin Grądowy (65), -- Mateusz Woźniak I (68),
11:00 Pogoń Trębaczów - GKS Żerków 4-1 
Mateusz Tuszyński (9), Łukasz Kromka (53), Wiktor Rybczyński (60), Błażej Ostry (88), -- Brajan Jujka (22),
11:00 Raszkowianka Raszków - Zefka Kobyla Góra 2-3 
Maciej Sipurzyński (34), Bartosz Zmyślony (60 karny), -- Szymon Jędrzejewski (18), Piotr Nasiadek (31), Piotr Nasiadek (38),
11:00 Korona Pogoń Stawiszyn - KS Opatówek 1-4 
Rafał Drzewiecki (14), -- Mateusz Stefaniak (5), Mateusz Spychalski (53), Oskar Helt (74), Mateusz Stefaniak (84),

Źródło: www.jardersport.pl

Dodane przez: KS Opatówek