KLUB SPORTOWY OPATÓWEK

Junior Starszy

Bramkarze:

Łukasz Tułacz

Michał Grzesiak

 

Obrońcy:

Filip Janik

Patryk Majchrzak

Jakub Cieślak

Piotr Maciejewski

Adrian Górniak

 

Pomocnicy:

Kacper Salamon

Wiktor Kiermasz

Michał Kasprzak

Jakub Andrzejczak

Kacper Krajewski

Sebastian Olejnik

Dawid Palot

 

Napastnicy:

Miłosz Zduniak

Emil Grudziecki

 

 

Trener: Szymon Janik

Telefon: 609382134

 

 

Terminarz rozgrywek ligi: 

Kalisz: I liga okręgowa A1 Junior Grupa 1

RUNDA II

 

Kolejka: 10 w dniach 2018-04-07

1 PIAST Kobylin  – WKS Witaszyce 2018-04-07 __:__
2 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz  – GKS Żerków 2018-04-07 __:__
3 SPARTA Russów  – LZS Cielcza 2018-04-07 __:__
4 ŻAKI Taczanów  – KS Opatówek 2018-04-07 __:__
5 BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin  – CKS Zbiersk 2018-04-07 __:__

Kolejka: 11 w dniach 2018-04-14

6 CKS Zbiersk  – PIAST Kobylin 2018-04-14 __:__
7 BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin  – ŻAKI Taczanów 2018-04-14 __:__
8 KS Opatówek  – SPARTA Russów 2018-04-14 __:__
9 LZS Cielcza  – WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2018-04-14 __:__
10 GKS Żerków  – WKS Witaszyce 2018-04-14 __:__

Kolejka: 12 w dniach 2018-04-21

11 PIAST Kobylin  – GKS Żerków 2018-04-21 __:__
12 WKS Witaszyce  – LZS Cielcza 2018-04-21 __:__
13 KS Opatówek  – WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2018-04-21 __:__
14 SPARTA Russów  – BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin 2018-04-21 __:__
15 ŻAKI Taczanów  – CKS Zbiersk 2018-04-21 __:__

Kolejka: 13 w dniach 2018-04-28

16 ŻAKI Taczanów  – PIAST Kobylin 2018-04-28 __:__
17 CKS Zbiersk  – SPARTA Russów 2018-04-28 __:__
18 BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin  – WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2018-04-28 __:__
19 KS Opatówek  – WKS Witaszyce 2018-04-28 __:__
20 LZS Cielcza  – GKS Żerków 2018-04-28 __:__

Kolejka: 14 w dniach 2018-05-05

21 PIAST Kobylin  – LZS Cielcza 2018-05-05 __:__
22 GKS Żerków  – KS Opatówek 2018-05-05 __:__
23 WKS Witaszyce  – BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin 2018-05-05 __:__
24 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz  – CKS Zbiersk 2018-05-05 __:__
25 SPARTA Russów  – ŻAKI Taczanów 2018-05-05 __:__

Kolejka: 15 w dniach 2018-05-12

26 SPARTA Russów  – PIAST Kobylin 2018-05-12 __:__
27 ŻAKI Taczanów  – WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2018-05-12 __:__
28 CKS Zbiersk  – WKS Witaszyce 2018-05-12 __:__
29 BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin  – GKS Żerków 2018-05-12 __:__
30 KS Opatówek  – LZS Cielcza 2018-05-12 __:__

Kolejka: 16 w dniach 2018-05-19

31 PIAST Kobylin  – KS Opatówek 2018-05-19 __:__
32 LZS Cielcza  – BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin 2018-05-19 __:__
33 GKS Żerków  – CKS Zbiersk 2018-05-19 __:__
34 WKS Witaszyce  – ŻAKI Taczanów 2018-05-19 __:__
35 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz  – SPARTA Russów 2018-05-19 __:__

Kolejka: 17 w dniach 2018-05-26

36 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz  – PIAST Kobylin 2018-05-26 __:__
37 SPARTA Russów  – WKS Witaszyce 2018-05-26 __:__
38 ŻAKI Taczanów  – GKS Żerków 2018-05-26 __:__
39 CKS Zbiersk  – LZS Cielcza 2018-05-26 __:__
40 BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin  – KS Opatówek 2018-05-26 __:__

Kolejka: 18 w dniach 2018-06-02

41 PIAST Kobylin  – BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin 2018-06-02 __:__
42 KS Opatówek  – CKS Zbiersk 2018-06-02 __:__
43 LZS Cielcza  – ŻAKI Taczanów 2018-06-02 __:__
44 GKS Żerków  – SPARTA Russów 2018-06-02 __:__
45 WKS Witaszyce  – WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 2018-06-02 __:__

 

 

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki
1 WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 9 22 7 1 1 64:9
2 PIAST Kobylin 9 21 7 0 2 31:19
3 GKS Żerków 9 20 6 2 1 30:9
4 KS Opatówek 9 18 6 0 3 21:21
5 WKS Witaszyce 9 12 4 0 5 17:23
6 LZS Cielcza 9 10 3 1 5 16:32
7 CKS Zbiersk 9 10 3 1 5 16:29
8 BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin 9 9 3 0 6 20:37
9 ŻAKI Taczanów 9 7 2 1 6 17:37
10 SPARTA Russów 9 3 1 0 8 19:35

Dodane przez: KS Opatówek