KLUB SPORTOWY OPATÓWEK

Oferta Sponsoringu

Szanowni Państwo,

 

przedmiotem niniejszej oferty jest sponsorowanie klubu sportowego Opatówek, jak również imprez sportowych przez nas organizowanych. Oferta zawiera propozycję formy sponsorowania oraz propozycję form promocji firmy.

Współzawodnictwo sportowe, gra fair  play, wyznaczenie celów i konsekwentne dążenie do ich osiągnięcia – te wartości stanowią prawdziwą istotę sportu. Emocje, które towarzyszą rywalizacji sportowej sprawiają, że lokalna społeczność żyje losami klubu i identyfikuje się z nim. Więź łącząca kibiców z drużyną spowodowana również zaangażowaniem rodziców niemal 100 młodych ludzi aktywnie grających w naszym klubie sprawia, że grono ludzi interesujących się wynikami zespołu jest coraz większa. Popularność piłki nożnej sprawia, że sponsorzy i firmy wspierające działalność klubu łatwo uzyskują rozgłos, który wpływa na wzrost świadomości marki sponsorującej u kibiców.

KS Opatówek to jeden z najaktywniejszych klubów piłkarskich okręgu kaliskiego. Klub może pochwalić się niemal stuletnią tradycją z wieloma lokalnymi sukcesami sportowymi oraz organizacyjnymi. Przez lata wychowało się tutaj wielu piłkarzy, którzy z większym lub mniejszym powodzeniem występowali na wyższych szczeblach rozgrywek.

Doświadczenie trenerów, zaangażowanie i gospodarność działaczy, a przede wszystkim zapał i poświęcenie zawodników sprawiają, iż klub plasuje się w ścisłej czołówce wśród drużyn tutejszego okręgu. Liczba trenujących w klubie zawodników z każdym rokiem rośnie, obecnie jest to około 100 zawodników w czterech kategoriach wiekowych.

KS Opatówek postawił na inwestycję w młodzież, co w przyszłości przełoży się na sukces na szczeblu seniorskim. Polepszająca się infrastruktura i zaplecze socjalno-techniczne z każdym rokiem przyciąga kolejnych młodych ludzi do treningów i gry w barwach naszego klubu. Ważnym atutem jest również nasza aktywność i pokazywanie się klubu na turniejach wśród znanych drużyn z dużych miast całej Polski.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszego klubu poprzez dofinansowanie inwestycji polegającej na instalacji na naszym stadionie oświetlenia boiska sportowego. Inwestycja ta pozwoli jeszcze bardziej zwiększyć atrakcyjność naszego stadionu i umożliwi przeprowadzenie treningów, spotkań i imprez w przyjemniejszej atmosferze.

Proponujemy również sponsorowanie imprez organizowanych przez KS Opatówek. Każdej takiej imprezie towarzyszy duże zainteresowanie społeczne, a młodym zawodnikom pozwala na rozwój swoich umiejętności.

Sponsorowanie sportu oraz dyscyplina, jaka jest piłka nożna stwarza wiele możliwości zarówno reklamy sponsorów i ich produktów, jak również kreowanie ich wizerunku.

 

W zamian za wsparcie oferujemy:

1. umieszczenie reklamy sponsora na:
– strojach zawodników
– stadionie
– biletach
– ulotkach
– kalendarzach
– pojazdach klubowych
– podczas imprez organizowanych przez KS Opatówek

2. umieszczenie reklamy sponsora na stronie internetowej klubu

3. umieszczenie informacji o sponsorze w publikacjach prasowych o klubie lub organizowanych przez niego imprez

4. organizowanie imprez sportowych dedykowanych Sponsorowi

5. wykorzystywanie loga i nazwy KS Opatówek

6. promocję firmy podczas imprez organizowanych przez KS Opatówek

7. organizowanie własnych działań promocyjnych sponsora podczas imprez organizowanych przez KS Opatówek

8. zamieszczenie reklamy dźwiękowej oraz prezentacji tekstów reklamowych sponsora w czasie trwania imprezy

9. umieszczenie loga firmy na zaproszeniach i komunikatach przygotowanych dla mediów i gości

10. loga firmy na plakatach promujących imprezę

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z Naszym Klubem, interesuje Was inny sposób sponsoringu – prosimy o kontakt:
tel. 691 407 397,
e-mail : ks.opatowek@wp.pl

Dodane przez: KS Opatówek