KLUB SPORTOWY OPATÓWEK

KLUB 100

 

 

 

Ta strona jest oficjalną witryną internetową

Klubu 100 „KS Opatówek”

KLUB_100v2

Oficjalne logo

Klubu 100 

 

„Klub 100” działa od  sierpnia 2014 roku. Jego celem jest przede wszystkim wsparcie finansowe KS Opatówek. Każda inicjatywa pojawiająca się wokół „Kosy” jest potrzebna i może ją wzmocnić. Naszym celem na przyszłości jest zebranie 100 członków. Na tę chwilę „Klub 100” liczy 28 członków, wierzymy jednak , że będzie nas coraz więcej i będziemy w stanie zapewniać jeszcze większe wsparcie „Kosie”. Składka członkowska wynosi 100 zł miesięcznie .

 

Przywileje UCZESTNIKA

 

– UCZESTNIK może korzystać ze wszystkich określonych w Regulaminie przywilejów, jeśli wzajemnie się one nie wykluczają.

 

– UCZESTNIK ma prawo do bezpłatnego wstępu na wszystkie mecze KS Opatówek rozgrywane w Opatówku.

 

– Wszyscy UCZESTNICY KLUBU zostaną umieszczeni na stronie internetowej Klubu w zakładce Klub 100 z wyłączeniem tych UCZESTNIKÓW, którzy zastrzegą sobie anonimowość. Jednocześnie każdy z UCZESTNIKÓW ma prawo do bezpłatnego umieszczenia reklamy na stronie Klubu.

 

– UCZESTNIK ma możliwość umieszczenia reklamy wizualnej na stadionie na okres uczestnictwa w KLUBIE. Dokładne miejsce umieszczenia reklamy ustalane jest indywidualnie. Koszty wykonania i umieszczenia reklamy ponosi UCZESTNIK.

 

Więcej o zasadach członkowstwa przeczytacie w regulaminie, a wszelkie pytania prosimy kierować na adres ks.opatowek@wp.pl

 

Członkowie KLUBU 100

Dodane przez: KS Opatówek