KLUB SPORTOWY OPATÓWEK

DSC_0036

Przedstawiamy zdjęcia ze zremisowanego bezbramkowo meczu seniorów z Odolanowią Odolanów.

Dodane przez: KS Opatówek

DSC_0084

Przedstawiamy państwu galerię zdjęć z meczu ze Stalą Pleszew. KS Opatówek niestety przegrał to spotkanie 2:0.

DSC_0687

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu seniorów ze Szczytem Szczytniki. KS Opatówek po bramkach Patryka Tokarka, Konrada Helta, Szymona Janika i Kacpra Rybki pokonał Szczyt 4:1

DSC_0145

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu seniorów z ZEFKĄ Kobylą Górą. Po bramce Kacpra Rybki w 71 minucie KS Opatówek pokonał ZEFKĘ 1:0.

DSC_0054

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu seniorów. Niestety KS Opatówek uległ drużynie z Jankowa Przygodzkiego 0:1.

DSC_0060

Przedstawiamy państwu zdjęcia z meczu seniorów z Orłem Mroczeń. KS Opatówek niestety przegrał to spotkanie 0:1 po bramce Dariusza Luźniaka w 33 minucie.

DSC_0649

Przedstawiamy zdjęcia z wygranego meczu seniorów z Pogonią Trębaczów. Bramkę dla KS Opatówek zdobył Konrad Helt.

DSC_0012

Przedstawiamy państwu kilka zdjęć z meczu seniorów z Raszkowianką Raszków. KS Opatówek po bramkach Dominika Tomczyńskiego, Mateusza Stefaniaka i Konrada Helta pokonał Raszków 3:1.

DSC_0264

Przedstawiamy państwu zdjęcia z wygranego meczu seniorów z Raszkowianką Raszków 0:3

DSC_0955

Przedstawiamy państwu zdjęcia z meczu seniorów z Victorią Skarszew. Niestety nasi piłkarze przegrali ten pojedynek 3:0.