KS Opatówek pokonał Stal Pleszew 4-0 i awansował do 4 ligi.

Filmik: Urodziny Trenera

32294163_580345925682755_2115611142372982784_n

Przedstawiamy filmik z urodzin Trenera

DSC_0653

Prezentujemy galerię zdjęć z wygranego 3-0 spotkania seniorów z Victorią Skarszew.

DSC_0501

Przedstawiamy zdjęcia z wygranego meczu seniorów z Zielonymi Koźminek 4-0.

DSC_0036

Przedstawiamy zdjęcia ze zremisowanego bezbramkowo meczu seniorów z Odolanowią Odolanów.

DSC_0084

Przedstawiamy państwu galerię zdjęć z meczu ze Stalą Pleszew. KS Opatówek niestety przegrał to spotkanie 2:0.

DSC_0687

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu seniorów ze Szczytem Szczytniki. KS Opatówek po bramkach Patryka Tokarka, Konrada Helta, Szymona Janika i Kacpra Rybki pokonał Szczyt 4:1

DSC_0145

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu seniorów z ZEFKĄ Kobylą Górą. Po bramce Kacpra Rybki w 71 minucie KS Opatówek pokonał ZEFKĘ 1:0.

DSC_0054

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu seniorów. Niestety KS Opatówek uległ drużynie z Jankowa Przygodzkiego 0:1.

DSC_0060

Przedstawiamy państwu zdjęcia z meczu seniorów z Orłem Mroczeń. KS Opatówek niestety przegrał to spotkanie 0:1 po bramce Dariusza Luźniaka w 33 minucie.