KLUB SPORTOWY OPATÓWEK

Podziękowanie
30-12-2017

KS Opatówek

Klub Sportowy Opatówek pragnie złożyć wszystkim przedsiębiorcom, instytucją, ludziom dobrej woli oraz członkom ”Klubu 100″ najserdeczniejsze podziękowania za wsparcie finansowe i rzeczowe działalności naszego klubu w 2017 roku. Dzięki Waszemu wsparciu, nasz klub ma szansę na rozwój, liczna grupa młodzieży i dzieci ma możliwość uprawiania ukochanego sportu jakim jest piłka nożna. Zapraszamy dotychczasowych sponsorów jak i nowych do współpracy w nadchodzącym 2018 roku. Z okazji zbliżającego się Nowego Roku, Klub Sportowy Opatówek życzy wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku.

 

 

Gmina Opatówek

Gmina Opatówek

Burmistrz Sebastian Wardęcki

 

 

MAJA - partner ogrodniczy

Pan Krzysztof Graczykowski 

 

 

59168_417639081681036_2013138407_n

Pan Remigiusz Kaźmierczak

 

 

bszk_stopka

 

 

logo

Pan Michał Waszak

 

 

 

omega-logo-new-thumb-pq

Pan Piotr Kwiatkowski

 

 

logo

Panowie: Robert Karpiński, Andrzej Mużyło, Radosław Miągowski

 

 

Logo - Szkoła Podstawowa w Opatówku

Pan Dyrektor Mateusz Przyjazny  

 

 

colian

Pan Jan Kolański

 

 

Logo - Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP - 1

 

 Komendant Gminny OSP Wiesław Baran

 

KLUB_100v2

Dodane przez: KS Opatówek