KLUB SPORTOWY OPATÓWEK

Na koniec wysoka wygrana
22-06-2017

stawiuszynb

W ostatniej 30 kolejce Kaliskiej Klasy Okręgowej 18 czerwca seniorzy KS Opatówek pojechali do Stawiszyna zmierzyć się z miejscową ”Koroną”. Kosa mimo braków kadrowych do Stawiszyna jechała z myślą zdobycia kompletu punktów. Spotkanie nie zapowiadało się na łatwy pojedynek, ponieważ gospodarze walczyli o utrzymanie się w lidze. Zmiennicy ”KOSY” stanęli na wysokości zadania pokonując drużynę Piotra Tomaszewskiego 1:4. Warto wspomnieć, że kolejną bramkę zdobył młody napastnik Oskar Helt, który 74 minucie strzałem z dystansu pokonał bramkarza Stawiszyna.

 

30 kolejka, 18.06.2017, godzina 11, Stadion w Stawiszynie.

Korona Pogoń Stawiszyn – KS Opatówek 1:4 (1:1)

 

Bramki: Rafał Drzewiecki 14′ – Mateusz Stefaniak 5′, Mateusz Spychalski 53′, Oskar Helt 74′, Mateusz Stefaniak 84′

 

KS Opatówek: Bach – Biniaszczyk, Gałczyński, Skotowski, Rybka – D. Tomczyński, P. Tomczyński, Spychalski, Machlański – Stefaniak, O. Helt.

 

Trener: Rafał Stępień

Kierownik: Kaja Szymańska

 

Żółte kartki: Patryk Tomaszewski 50′, Łukasz Adamiak 67′ (Korona)

 

Sędziowali: Kamil Kaźmierczak, Paweł Haszek, Marcin Dominiak.

 

 

Wyniki 30 kolejki Kaliskiej Klasy Okręgowej – 15.06.2017

 

16:00 Szczyt Szczytniki – Piast Kobylin 0-8
— Dominik Snela (1), Mateusz Wachowiak I (3), Mateusz Wachowiak I (8), Jakub Szymanowski (18), Patryk Kamiński (26), Jakub Pospiech (81), Karol Swora (84), Karol Swora (88),

 

11:00 Olimpia Brzeziny – Stal Pleszew 1-2
Adrian Kaminik (36 karny), — Jakub Kłodziński (49), Patryk Maniak (90 głową),

 

11:00 Victoria Skarszew – Odolanovia Odolanów 4-1
Jakub Jóźwiak II (23), Patryk Jóźwiak (66 wolny), Jakub Jóźwiak II (78), Jakub Jóźwiak II (83), — Sebastian Schneider (18),

 

16:00 LKS Gołuchów – Astra Krotoszyn 2-1 
Przemysław Skibiszewski (2), Przemysław Skibiszewski (17), — Paweł Kryś (45),
 

Wyniki 30 kolejki Kaliskiej Klasy Okręgowej – 18.06.2017

 

11:00 Orzeł Mroczeń – Barycz Janków Przygodzki 2-1
Marcin Górecki (27), Marcin Grądowy (65), — Mateusz Woźniak I (68),

 

11:00 Pogoń Trębaczów – GKS Żerków 4-1 
Mateusz Tuszyński (9), Łukasz Kromka (53), Wiktor Rybczyński (60), Błażej Ostry (88), — Brajan Jujka (22),

 

11:00 Raszkowianka Raszków – Zefka Kobyla Góra 2-3 
Maciej Sipurzyński (34), Bartosz Zmyślony (60 karny), — Szymon Jędrzejewski (18), Piotr Nasiadek (31), Piotr Nasiadek (38),

 

11:00 Korona Pogoń Stawiszyn – KS Opatówek 1-4 
Rafał Drzewiecki (14), — Mateusz Stefaniak (5), Mateusz Spychalski (53), Oskar Helt (74), Mateusz Stefaniak (84),

Dodane przez: KS Opatówek