KLUB SPORTOWY OPATÓWEK

KS Opatówek – Olimpia Brzeziny 3-2
16-06-2018

Olimpia Brzeziny

W ostatnim spotkaniu na własnym boisku 10 czerwca KS Opatówek zmierzył się z drużyną Olimpii Brzeziny. Mecz 29 kolejki Kaliskiej Klasy Okręgowej zakończył się zwycięstwem czerwono-biało-czerwonych 3-2. Na boisku zobaczyliśmy zawodników rezerwowych oraz juniorów, którzy dostali kolejną szansę pokazania swojej przydatność do drużyny seniorów. W ostatnim pojedynku rundy rewanżowej 17 czerwca o godzinie 16:00 na wyjeździe ”KOSA” zagra z Raszkowianką Raszków.  Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej do Raszkowa !!!

 

29 kolejka, 10.06.2018, godzina 16:00, Stadion w Opatówku.

KS Opatówek – Olimpia Brzeziny 3-2 (1-1)

 

Bramki: Szymon Janik 33′, Mateusz Spychalski 66′, Mateusz Spychalski 82′ (KS) – Piotr Jasiński 30′, Daniel Jaśkiewicz 56′ (Olimpia).

 

KS Opatówek: Bach – Rybka, P. Tomczyński, Janik, Lisiecki, Sibiński – Zdun, Spychalski, D. Tomczyński (79′ Gruszka), Król (72′ Palot) – Baraniak (58′ Olejnik).

 

Trener: Rafał Stępień

Kierownik: Kaja Szymańska

 

Żółte kartki: Miłosz Kaźmierczak 40′ (Olimpia) – Szymon Janik 60′ (KS).

 

Sędziowali: Paweł Kaczała (główny) Tomasz Kędzia i Igor Zimmermann (asystenci).

 

 

 

 

Wyniki 29 kolejki Kaliskiej Klasy Okręgowej – 09.06.2018

 

17:00 GOS Zieloni Koźminek – Raszkowianka Raszków 2-4
Marcin Gaweł (9), Maciej Przybylski (89), — Hubert Cegła (45), Patryk Adamski (50), Dawid Fórmański (52), Patryk Adamski (85),

 

 

29 kolejka – 10.06.2018

 

11:00 Pogoń Trębaczów – Victoria Skarszew 2-0 
Tomasz Domagała I (48), Błażej Ostry (86),

 

11:00 GKS Żerków – Piast Czekanów 1-1 
Piotr Dutkowiak (52), — Sebastian Smolarek (6),

 

15:00 Astra Krotoszyn – Victoria Laski 7-0 
Jędrzej Paczków (19), Karol Krystek (28 karny), Krzysztof Ratyński (54), Mateusz Mizerny (57), Mateusz Mizerny (60), Krzysztof Ratyński (73), Dariusz Laske (77 samobójcza),

 

16:00 KS Opatówek – Olimpia Brzeziny 3-2 
Szymon Janik (33), Mateusz Spychalski (66), Mateusz Spychalski (82), — Piotr Jaśiński (30), Daniel Jaśkiewicz (56),

 

14:00 Piast Kobylin – Stal Pleszew 2-2 
Adam Kurzawa (33), Szymon Wosiek (68), — Mateusz Raczyk (34), Mateusz Raczyk (56),

 

11:00 Korona Pogoń Stawiszyn – Zefka Kobyla Góra 1-5 
Adam Guźniczak (52), — Fabian Ponitka (10), Mateusz Maciaczyk (14), Fabian Ponitka (30), Mateusz Maciaczyk (47), Mateusz Maciaczyk (80),

 

11:00 Barycz Janków Przygodzki – Orzeł Mroczeń 0-2 
— Marcin Górecki (42), Marcin Górecki (55),

 

 

Dodane przez: KS Opatówek