KLUB SPORTOWY OPATÓWEK

GKS Żerków – KS Opatówek 0:3
10-10-2017

gks-zerkow

KS Opatówek w niedzielę 8 września rozegrał spotkanie 10 kolejki Kaliskiej Klasy Okręgowej. Na wyjeździe w Żerkowie zmierzyliśmy się o godzinie 15 z miejscowym ”GKS”. Kosa po bramkach Mateusza Spychalskiego, Przemysława Króla i Krzysztofa Krysztofowicza pokonała pewnie Żerków 0-3. W środę 11 października w 1/8 Okręgowego Pucharu Polski będziemy podejmować III ligowy KKS Włókniarz 1925 Kalisz. Pierwszy gwizdek zaplanowanych jest na godzinę 16, mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie MatyniakOrszulak K.Nowak J. Zapraszamy na Ogrodową 69.

 

10 kolejka, 08.09.2017, godzina 15:00, Stadion w Żerkowie.

GKS Żerków – KS Opatówek 0:3 (0:2)

 

Bramki: Mateusz Spychalski 29′, Przemysław Król 33′, Krzysztof Krysztofowicz 83′.

 

KS Opatówek: Kuświk – Rybka, Lisiecki, Biniaszczyk, P. Tomczyński, Sibiński – Krysztofowicz, Tokarek (75′ D. Tomczyński), Spychalski, Król – Stefaniak.

 

Trener: Rafał Stępień

 

Sędziowali: Damian Maj (główny), Paweł Galewski i Wojciech Koper (asystenci)

 

 

Wyniki 10 kolejki Kaliskiej Klasy Okręgowej – 08.10.2017

 

15:00 Victoria Laski – Korona Pogoń Stawiszyn 1-5
Mateusz Płóciennik I (78),  Patryk Brajer (4), Patryk Brajer (29), Kolya Zavatskiy (46), Mateusz Majchrzak (79), Kolya Zavatskiy (88),

 

11:00 Victoria Skarszew – Astra Krotoszyn 2-2
Jakub Jóźwiak II (40), Jakub Jóźwiak II (45),  Mateusz Mizerny (62 wolny), Karol Krystek (80 głową),

 

15:00 GKS Żerków – KS Opatówek 0-3
 Mateusz Spychalski (29 karny), Przemysław Król (33), Krzysztof Krysztofowicz (83),

 

11:00 Pogoń Trębaczów – GOS Zieloni Koźminek 5-1
Karol Latusek (30 karny), Mateusz Jendryca (55), Mateusz Jendryca (70), Mateusz Jendryca (75), Błażej Ostry (80),  Jacek Paczkowski (26 wolny),

 

11:00 Piast Czekanów – Piast Kobylin 2-2
Dawid Kubera (41), Łukasz Adamczyk (80),  Jakub Szymanowski (11), Dominik Snela (89),

 

11:00 Olimpia Brzeziny – Orzeł Mroczeń
w pierwotnym terminie (08 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
11:00 Raszkowianka Raszków – Barycz Janków Przygodzki 2-0
Piotr Maciejewski I (55), Konrad Fórmański (62),

 

11:00 Stal Pleszew – Zefka Kobyla Góra 1-1
Jakub Biadała (46),  Łukasz Woźny (71),

Dodane przez: KS Opatówek